Autor Zpráva
Marcel24
Profil *
Snazim sa zistit preco mi google pcha v serpe za moj titulok nazov domeny, vedel by mi niekto povedat preco tomu tak je? Odkial tu informaciu moze tahat? v kode nikde nie je...
lionel messi
Profil
Marcel24:
Myslím si, že ide o podobné správanie, ako v prípade, ktorý sme už riešili, možno pomôže na ozrejmenie: google a <title>
Marcel24
Profil *
To som uz cital, len ma to dost serie, nechcem mat znacku v serpe, skrz toho mi klesla navstevnost o 40-50%, na index stranky znacku nehodi, ale na vsetky podstranky ano. Za dalsie nechapem odkial vobec berie ten nazov domeny kedze je tam aj rozlicna velkost pismen, jedine co ma napada je ze ho taha z dmoz.org kedze tam je v takom zneni, ale aj tak tomu nerozumiem preco do titulku znacku aj tak strci, inym webom to nerobi...
Martin Kolčaba
Profil
odkud tahá název domény je asi jasné - z názvu domény.

To, jak na vás Google odkáže je jeho věc. Nikde není dáno, že musí odkazovat vaším title. Takže s tím nejspíš nic moc nezmůžete.
Marcel24
Profil *
To nie je jasne, lebo z nazvu domeny ho netaha, ak by ho tahal tak je ten nazov cely malym pismom, lenze nazov za title ktory tam pridava je ADDfgh.tld a nie asdfgh.tld. A ak by to bola jeho vec, tak by to robil pri vsetkych weboch a to nerobi, cize v niecom ten hacik musi byt.
lionel messi
Profil
Marcel24:
z nazvu domeny ho netaha, ak by ho tahal tak je ten nazov cely malym pismom, lenze nazov za title ktory tam pridava je ADDfgh.tld a nie asdfgh.tld
Mýliš sa. Aj ja mám web www.example.com a titulok v tvare „Fytopuf – Example.com“. Ešte raz si prečítaj odkázaný článok, obzvlášť odporúčam tento príspevok.
Martin Kolčaba
Profil
Marcel24:
"ak by to bola jeho vec, tak by to robil pri vsetkych weboch a to nerobi, cize v niecom ten hacik musi byt"

tento argument nedává smysl. Znovu opakuji, je věcí Google jakým anchor textem na vás odkáže, takže u některých výsledků použije title z webu, u jiných anchor text sestaví jinak. Tohle je podobné, jako kdybyste řešil "proč na mne to a to forum odkázalo takhle, a ne přesně tak jak chci?". Ale pokud vás baví hledat háčky tam, kde nejsou, rozmlouvat vám to nebudu.
Marcel24
Profil *
lionel messi:
Mýliš sa. Aj ja mám web www.example.com a titulok v tvare ‚Fytopuf – Example.com‘. Ešte raz si prečítaj odkázaný článok, obzvlášť odporúčam tento príspevok.
ale ja tam nemam len prve pismenko velke, ale viac ich je velkych ako odlisenie prveho a druheho slova, preto mi to nejde do hlavy. Ak by tam pridal mojadomena.tld tak to pochopim, ak by tam pridal Mojadomena.tld tak to tiez este pochopim tak ako pises, ale ked tam prida MOJAdomena.tld tak to nechapem, taky tvar mam na dmoz.org, v logu a kdekolvek ho pouzivam, ale v ziadnej vygenerovanej stranke sa MOJAdomena.tld nenachadza, takze v tom nejaky hacik musi byt. Tamtu temu som cital, tymto problemom sa zaoberam uz dlhsie a fakt tomu nerozumiem :/
Martin Kolčaba
Profil
koukněte na "Prevent search engines from displaying DMOZ data in search results for your site". To ale neznamená, že na vás pak Google bude odkazovat vaším titlem. Určitě ne za každých okolností, záleží na kontextu k zadanému dotazu. Vždy na vás odkáže tak, jak uzná za vhodné.
Marcel24
Profil *
Lenze divne mi je to ze 8 rokov nic proti tomu nemal, aktualizoval som system ktory mi tam bezi a zrazu zacal pchat do titulkov nazov webu ktory sa ani na webe nenachadza, tak nerozumiem tomu


Ale vdaka za tu metaznacku, idem ju hned skusit ci to bude mat na to nejaky vplyv, lebo na dmoz je presne taky nazov aj s velkosou pismen, tak preto ma napadlo ze ten title prebera odtial, inac netusim odkial by ho bral, skusal som ci nema stranka header ktory to tam zobrazuje, ale tiez nic...pridal som, tak budem cakat co to spravi, dam ked tak vediet

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0