Autor Zpráva
mimochodec
Profil
Na GWT čtu:
Add all your website versions Make sure you add both "www" and "non-www" versions for your site. Also, if you use the HTTPS protocol, add those variations as well.

Je to klikací. Když kliknu, otevře se mi seznam všech webů. Chápu to správně jako výzvu, že mám mít v GWT pro web dvě položky, jednu s www, druhou bez? Připadá mně to jako nesmysl, takže se zrovna zeptám: kde v GWT můžu zadat, aby preferoval jednu z těch variant a o druhou se nezajímal? Díky.
Davex
Profil
mimochodec:
Chápu to správně jako výzvu, že mám mít v GWT pro web dvě položky, jednu s www, druhou bez?
Ano. Bez ověření obou variant nemusí jít zvolit ta preferovaná.

Připadá mně to jako nesmysl, takže se zrovna zeptám: kde v GWT můžu zadat, aby preferoval jednu z těch variant a o druhou se nezajímal?
Viz Google: Nastavení preferované domény (s předponou www nebo bez předpony www).
Kubo2
Profil
mimochodec, Davex:
„Připadá mně to jako nesmysl, takže se zrovna zeptám: kde v GWT můžu zadat, aby preferoval jednu z těch variant a o druhou se nezajímal?“
Viz Google: Nastavení preferované domény (s předponou www nebo bez předpony www).

Alebo presnejšie, zadať to môžeš v nastaveniach, pred pár minútami som to zhodou okolností pre jednu doménu nastavoval.
mimochodec
Profil
ok díky. Nastavil jsem.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0