Autor Zpráva
prok
Profil
Zdravím,
vytvořil jsem off page seo plugin se šikovnými nástroji pro uživatele
- kontrola pozice ve vyhledávači
- analýza konkurence
- tipy na zpětné odkazy
- share counter na sociálních sítích
- guest posting síť
- komentování

a další zajímavé věcičky, které by vám mohli pomoci.

Rád bych se zeptal na váš názor/kritiku na tento plugin.

K dostání zdarma ve wordpress repozitáři: https://wordpress.org/plugins/off-page-seo/

:-)
Str4wberry
Profil
1) „You don't have any keyword set to test“ na úvodní stránce nástěnky. Něčemu takovému je dobré se vždy vyhnout. Raději tam napište, co má člověk dělat.

2) Warning: Invalid argument supplied for foreach() in …/wp-content/plugins/off-page-seo/php/ajax/ops-ac-results.php on line 75 na stránce Analyze Keyword po zadání klíčového slova.

3) Mám WP nastaven v češtině. Nejde to nastavení pro české prostředí nějak přenést do pluginu?

4) Funkce „Search for comment opportunitites“ mi zobrazuje chyby typu Warning: file_get_contents(http://toolbarqueries.google.com/tbr…) [function.file-get-contents]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.0 403 Forbidden in /wp-content/plugins/off-page-seo/php/tools/pagerank.php on line 9
prok
Profil
Super, díky!!!
1) dobrý postřeh
2) mělo by být opraveno
3) ano, do budoucna plánuji
4) Každý hosting je jiný, vy třeba nemáte povolené loadování obsahu přes file get contents, předělal jsem to na curl, které by mělo být povoleno.

Ještě jednou díky za vychytání chybek, můžete updatovat plugin (případně vymažte a znovu nainstalujte) :)
Cody
Profil
A co podpora Seznamu? Což u českého pluginu je trochu škoda. Jinak moc nechápu proč se mi tam vypisuje "You don't have any data yet." Čekal bych, že se mi tma zobrazí Moz rank,Trust flow, citation flow, počty odkazů, počet odkazujících domén.
prok
Profil
Podpora Seznamu by se zajiste dala udělat, jako nějaký addon, protože plugin je samozřejmě použitelný globálně... s tím "You don't have any data yet." znamena, ze jeste neprobehl test, ktery probehne jednou za 3 dny, ale diky za postreh, popremyslim jak by se to dalo udělat jinak
Cody
Profil
prok:
Spíše to v tom adminu napsat - uživatel (já) netuší proč to tam je, co se děje a jak to změnit.


prok:
ktery probehne jednou za 3 dny
Hele, už to jsou 3 dny pořád nic:-(
prok
Profil
Hele pokud se ti to ještě nerozjelo, dá se to v nastavení vynutit... jinak je v dashboard widgetu napsáno kdy proběhne další test

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0