Autor Zpráva
Ameopro
Profil
Ahojte prosím vás
Když dám do htaccess toto:

RewriteEngine on 
RewriteRule (.*) http://www.nova-domena.cz/$1 [R=301,QSA]

bude stále tato doména i ve vyhledávačích ? Jedná se o přesměrování domény. Potřeboval bych to tak aby doména byla furt vyhledatelná ve vyhledávači ale aby přesměrovala na druhou doménu.
Keeehi
Profil
S tím jak bude růst síla nové domény bude klesat vliv té staré. Ze začátku budou dokazovat na starou doménu ale postupně se naučí, že mají správně odkazovat na tu novou.
Davex
Profil
Ameopro:
Pokud chceš zvýšit pravděpodobnost, že budou vyhledávače odkazovat na tu původní doménu, tak použij přesměrování R=302. Nevím jak dnes, ale kdysi to fungovalo.
Ameopro
Profil
a nejde udělat aby všechny domény byli stejně silné i skrz přesměrování
Keeehi
Profil
Ameopro:
Nejde, protože máš jen jeden obsah. Na té staré už žádný obsah není, proto musí o své postavení přijít. No a aby o své postavení nepřišla jen tak naprázdno, tak se říká, že pokud se přesměruje 301, tak tu sílu o kterou přijede "dostane" ta nová stránka.

Mě to přijde, že si dost často lidé koupí další a myslí si, že se jim nějak pomocí přesměrování podaří zlepšit pozice. Což je ale nesmysl. Google není hloupý a je přece naprosto evidentní že ta jedna z těch domén slouží jen k přesměrování.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0