Autor Zpráva
Dave
Profil *
Nevíte někdo o způsobu, označení textu, aby to Google nezobrazoval(nebo zobrazoval) jako popis webu? Na prvnich radcich je totiz reklama od IC.cz a to nevypadá zrovna dobře.

Diky
Petra
Profil
Můžeš jí dát třeba celou do javascriptu, můžeš jí přemístit na konec kódu, můžeš si vyplnit líp meta description, jestli nemáš nebo připsat víc indexovatelného textu anebo se přestěhovat někam, kde není reklama :-)
Mingan
Profil
Proto si IC dává reklamu nahoru, protože bude ve výsledcích. Nevím, že by se s tím dalo něco udělat.
Yuhů
Profil
Dave, popisek odkazu se bere podle okolí hledaného slova. Není pravda, že by se vždycky vypisoval začátek stránky. Dokonce se dá tvrdit, že se začátek stránky, pokud s obsahem nesouvisí, nevypisuje téměř nikdy (s výjimkou speciálních hledání typu link: nebo site:)

Jinak samozřejmě Petra radí správně.
lok5
Profil
Chod na !!!!
webzdarma.cz
Fred
Profil
lok5 To je opravdu rada nad zlato. Sice nedám na wz dopustit, to co za svou cenu nabízejí, nikdo jiný nenabízí, ale přeci jen na původní dotaz je to jaksi vedle jak ta jedle. Důkaz http://www.gritechnologies.com/tools/spider.go a zkus nějaké stránky, kde je logo nahoře na úvodce, třeba bramberk.unas.cz a uvidíš. Pokud necháš logo dole, tak je to sice jiné, ale ... BTW mrkni jaký má wz pagerank.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0