Autor Zpráva
Jurasek
Profil
Zdravím,

jsem u Google Analytic nový.

Změnil jsem hosting, a ten nový (ač je jinak super) nemá žádné statistiky přímo u nich, místo toho doporučuje Google Analytic.

To je fajn a jsem spokojený, až na jednu věc.

Ve starém hostingu byla možnost několika statistik přímo na serveru. Používal jsem roky AWstats.

Daly celkové grafy úplně všeho - což Google umí víceméně taky, ale měl jsem rád počty návštěv na konkrétních stránkách. A tak jsem věděl, které stránky jsou nejoblíbenější, a na které naopak chodí lidí málo.

Já to shledával důležitým a přínosným.

Dá se něco takového udělat u GA? Nic podobného tam nevidím, což mě překvapuje.

Míjím něco, nebo to nechápu? Je to dost možné.

Jistě, mohl bych teoreticky udělat jiný GA kód na každou stránku zvlášť - ale při 50 nebo 100 stránkách asi dost neschůdné.
Davex
Profil
Statistika zobrazených stránek je v menu Chování » Obsah webu » Všechny stránky.
Jurasek
Profil
Davex: No jo, jenže já tam nic takového nemám. V menu Chování má tři položky - Noví vs vracející se, Frekvence a aktuálnost a Interakce.

A nikde nevidím možnost najít snávštěvnost konkrétní stránky. Buď mi něco uniká, nebo to nejde.


Davex: Jééééé, díky, už jsem to našel. Je to tam jak jsi radil, akotát jsem se tam musel dostat odjinud, pak to šlo. Asi jsem byl v nějakém podmenu.

Základní přehled je OK, ale zatím mi to přijde docela nepřehledné - než si zvyknu, pak to bude super.

Moc díky za nasměrování.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0