Autor Zpráva
Pavel Krátký
Profil *
Vyrábím web na WordPressu.

Jeden z požadavků klienta je "...ked sa pretuknem na hociaku podkategoriu (urob si sam, recepty....) mal by som ostat na hlavnej stranke, len sa mi na hlavnej stranke vyselektuju iba tie clanky, ktoré su k teme...".

Otázka: co na to vyhledávače = nabízím pokaždé jiný obsah na jedné url adrese? A vůbec, WP to řeší jako /category/urob-si-sam/, mě to přijde naprosto v pořádku. Zajímá mě Váš názor, díky.

Otázka 2: jak se to (ve WP) udělá?

Děkuji předem za každý argument / názor.
Cody
Profil
Z pohledu SEO je prasárna, nedoporučuju dělat. Pokud tak určitě měnit URL. Klientovi vysvětlit že chce nesmysl. Pro vyhledávače takový obsah nebude viditelný.
swisst
Profil
Pokud by článků nebylo mnoho, mohlo by to být jako "záložky s ouškama" (tabs). Tj. na stránce jsou všechny články, ale viditelné jsou pouze články na jedné "podstránce" - tj. na jedné záložce (viz http://jqueryui.com/tabs/ )
Samosebou to nezapadá do struktury Wordpressu - především tím, že těch článků se tam nevejde moc. Ale kdyby jich bylo jen pár, tak si myslím proč ne. Taby jsou běžná věc a Google by s nimi neměl mít problémy. Hodně záleží na tom, co je to za web.

Samosebou by se to muselo extra naprogramovat (projít články které se to týka, roztřídit podle kategorií a vytvořit jednotlivé taby)
Pavel Krátký
Profil *
Cody, swisst:
Děkuji Vám pánové oběma za názor a tobě swisste za tip. Díky moc, Pavel

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0