Autor Zpráva
robbie
Profil *
Zdravím,
chtel sem se optat. Nedarí se mi overit stranky pres Google Webmaster Tool. Stahnul jsem si od nich .html soubor a zde končím.
Mám stránky udelané v Joomle na Endora.cz Google radí nahrát soubor do kořenového adresáře stránek, ale já zde mám ve správci souborů jen dvě složky LOG a WEB, nahrál jsem .html soubor do složky WEB a po kliknutí tlač, OVERIT na Google Search Console mě to porade vypisuje:

Overení metodou Soubor HTML selhalo (před méně než 1 min). Váš ověřovací soubor má nesprávný obsah. Používáte ověřovací soubor stažený z tohoto webu? .

Kde delam chybu. Dekuji mnohokráte za radu.
sitole
Profil
Podle té zprávy to bude nejspíše to, že ten certiffikát, který soubor obsahuje vypršel. Stáhni znovu a znovu nahraj.
Co za soubory obsahuje složka WEB? Je tam index.php / index.html ?
Roman Plencner
Profil
Zdravím,

"Nedarí se mi overit stranky pres Google Webmaster Tool"

= skúste ich overiť pridaním .TXT záznamu domény (u Vášho registrátora domén), je to jednoduchšie, prípadne požiadajte podporu aby Vám ten .TXT záznam pridali do DNS záznamov domény (je to otázka pár sekúnd).

Viac info:

https://support.google.com/webmasters/answer/176792
robbie
Profil *
V tom WEB adresari byl index.php, nicmene jsem zkusil druhou moznost overeni, vlozeni META Tagu a tim uz to vyslo. Dekuji za rady a reakce.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0