Autor Zpráva
External.
Profil *
Nedávno jsem předělal svoje stránky Rammstein do php. Jediná stránka která není v php je index.htm. Vše ostatní jede přes main.php. Co mě však zarazoilo je fakt, že google zaindexoval jen tu htm stránku a na php se vykašlal. Mám dokonce pocit, že ve výsledcích vyhledávání na google jsou preferovány stránky s koncovkou htm, až potom php. JE TO PRAVDA? Prosím, zná li někdo dostatečně sofistikovanou odpověď, sem s ní, děkuji.
Mingan
Profil
Nepenalizuje PHP. To rozhodně ne. Je ale určitý počet argumentů, které je google ochoten indexovat, teď to jsou myslím tři. Trvá déle než takové stránky zaindexuje. Pokud máš možnost, což asi na WZ nemáš, tak je nejlepší využít mod_rewrite modul Apache, který to vyřeší. Takhle asi jen čekej.
Petra
Profil
Ne, samotná koncovka souboru ani jazyk, v kterém byla stránka napsaná vliv nemá. Google to ani nepozná, na výstupu vidí vždy jen nějaké to HTML.

Pokud jsi to předělal nedávno, tak to prostě Google ještě znovu nezaindexoval. Staré stránky jsou zrušeny, takže jejich hodnota se nikam nepředala. Předtím Google indexoval podstránky každý den (nebo často)? Řekla bych, že spíš ne, pak logicky není problém ve změně jazyka ale v čase. Musíš počkat, až zas přijde.
External.
Profil *
Inu, snad je to tak. Seznam bude určitě ještě o týdny pomalejší, jak ho znám...to bude propad v návštěvnoti panejo.
error414
Profil
External.
Ono je dobre na ty stare stranky dat 301, prenese se ti PR a nezmizi navstevnici.
External.
Profil *
Je a prosim tě, co je 301? (Nějaký bližší popis)
External.
Profil *
Původní web musel být smazán, takže odkazem ze staré verze to řečit nešlo. Tak co je to 301? Snad nějaký google information system, kterým řeknu, ať robot přehází nové odkazy? Fakt se nechám podat
Anonymní
Profil *
External.
je stav ktery odesle server prohlizec
treba 404 je stranka nenalezena
200 vse vpohode odeilam stranku
301 stranka je na jine pozici
Mingan
Profil
http://interval.cz/clanek.asp?article=3694
Radek Karban
Profil
Je zcela jedno jaka je pripona, google je to jedno.
Problemek vsak nastava kdyz mate treba main.php?alfa=1 a mate jich vice. Tedy to dalsi za otaznikem.
Ne ze by to google neproindexoval, on to zaindexuje, ale kdyz takovych url mate tisice s ruznymi promennymi, muze je proste ignorovat a casto se tak deje. Zkuste to dat na staticke url ve forme treba adresaru. Vysledek poznate sam.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0