Autor Zpráva
Mařík
Profil *
Dobrý den,
mohl bych poprosit někoho zkušenějšího, zda nevidí nějakou zjevnou chybu na webu naseduchody.cz? Seznam totiž poměrně sveřepě ignoruje hlavní homepage a ani po zadání dotazu naseduchody.cz do vyhledávání ji nenajde a na prvním místě zobrazuje důchodovou poradnu na subdonéně.
Děkuji za případné postřehy.
Martin02
Profil
Mařík:
Nejsem žádný expert, ale ještě pře Důchodovou poradnou to zobrazí "Nechtěli jste navštívit http://naseduchody.cz?". Možná to seznam dělá schválně - že místo homepage zobrazí tu větu...
Mařík
Profil *
Když do vyhledávání zadám jakpsatweb.cz, tak mi to normálně najde, takže tím to zřejmě nebude.
Martin Weis
Profil
Mařík:
Pokud si zkontrolujete kód stránky zjistíte že jako H1 máte na http://poradna.naseduchody.cz/ uvedeno "Důchodová poradna - našedůchody.cz".
Tato stránka má S-Rank 4 zatímco http://www.naseduchody.cz/ má S-Rank 3. Zkuste si pomocí nějakého z měřících systémů zjistit podrobnější statistiky která s těchto dvou stránek má vyšší návštěvnost jak dlouho na ni návštěvnící průmerně setrvávají apod. Pokud algoristmus vyhledavače seznamu vyhodnotí po zadání dotazu "naseduchody.cz" stránku http://poradna.naseduchody.cz/ jako výsledek na prvním místě nějaký smysl v tom zřejmě bude. Z toho lze usuzovat, že se po zadání klíčových frází vyhledavač vyhodnocuje sice stejnými pravidly avšak různé weby s různými obsahy a v neposlední řadě různě hodnocenými suddoménámi a podstránkami tudíž toto nelze brát dle výsledků SERP v případě jakpsatweb.cz jako vzor pro všechny ostatní weby. Martin02

Možná to seznam dělá schválně - že místo homepage zobrazí tu větu...
Je-li vyhledávaný dotaz tvořen doménou či URL, může být zobrazen navigační tip formou otázky „Nechtěli jste navštívit …?“ (na místě tří teček bude navrhovaná URL). Navigační tip se zobrazuje v případě, kdy uživatel zadá URL adresu do vyhledávacího pole.
Mařík
Profil *
Dobrý den,
děkuji Martinu Weisovi za rady. Na homepage jsem udělal pár změn, tak uvidím, zda se něco změní.
Ještě jednou děkuji.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0