Autor Zpráva
robbie
Profil *
Zdravim a chtel jsem se optat, zda bude fungovat presmerovani :
<?
Header( "HTTP/1.1 301 Moved Permanently" );
Header( "Location: http://www.new-url.com" );
?>

kdyz jej umistim na jiz neaktualni stranku nebo kam tento kod umistit vlastne, pokud bych nechtel nic nastavovat na linux serveru.
A dalsi vec, bude si toto presmerovani rozumet s vyhledavacimi roboty z googlu a seznamu. Dekuji
anonymníí
Profil *
robbie:
Odpovím na první otázku, zda bude fungovat. Proč to nezkusíš?

Na druhou, ohledně vyhledávačů, není těžké zeptat se vyhledávače, jak správně přesměrovat.

Odpověď na obě otázky by ses dozvěděl rychleji, než jsi napsal tohle vlákno + čekání na odpovědi.
lionel messi
Profil
robbie:
Zdravim a chtel jsem se optat, zda bude fungovat presmerovani :

kdyz jej umistim na jiz neaktualni stranku nebo kam tento kod umistit vlastne, pokud bych nechtel nic nastavovat na linux serveru.

V zásade áno, ale pozor na menší detail. Sekvencie PHP kódu vždy začínaj dlhým otváracím tagom <?php namiesto <?, krátky tag možno totiž zakázať konfiguračnou direktívou short_open_tag.

A dalsi vec, bude si toto presmerovani rozumet s vyhledavacimi roboty z googlu a seznamu. Dekuji

Áno. Za predpokladu, že skutočne nechceš nič nastavovať v .htaccess ide o najlepší spôsob presmerovania.
robbie
Profil *
Dekuji za reakce. Zatim jsem toto nezkousel a z navodu mi nebylo zcela jasne, zda se vzdy nebudu muset vrtat v .htaccess souboru. Tak jsem se chtel ujistit, zda je presmerovani mozne jen za pomoci php. Dekuji jeste jednou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0