Autor Zpráva
janinaaa5
Profil *
Zdravím. Mám dotaz. Když udělám web v češtině pak udělám subdoménu .sk a ty články co mám na webu převedu do slovenštiny, bude to brát vyhledávač jako duplicitní text? Víte jak to myslím? Že bude na jedné stránce článek v češtině a na druhé ten samý ve slovenštině. Jestli to nebudou brát vyhledávače jako duplicitu a nebudou mi zobrazovat ani jeden. Píšu takové články ze života už jich mám přes 3000 a nerada bych aby mi kvůli tomu vyhledávače nezobrazovaly když udělám to samé ve slovenštině. Díky za Váš čas a názor. Fakt by mě to zajímalo.
Roman Plencner
Profil
Zdravím. Nebude to duplicitný obsah, kľudne to spravte ako píšete.
Cody
Profil
Ne, jen nezapomeňte správně nastavit alternaci.
Martin Weis
Profil
janinaaa5:
Úpravy které Cody zmiňoval jsou přehledně popsány na webu H1: http://blog.h1.cz/aktualne/google-vychazi-vstric-vicejazycnym-webum/
maad
Profil
Zdravím vás, mám podobný dotaz jako janinaaa5.
Mám dvě stejné domény .com a .cz - obě mají identickou grafiku i obsah, pouze s rozdílem, že .com je pouze anglicky a je cílený na jinou zemi než .cz.
Doména .cz má jazyky dva a to češtinu a angličtinu a je zacílená na ČR. Bude TOTO robot považovat za duplicitu, když je angličtina na obou webech?
A pokud ano, co by bylo efektivnější udělat? Přesunout češtinu do .com a mít jen jeden web nebo změnit grafiku a pozměnit obsah na jednom z nich, aby je robot nepovažoval za duplikáty?
Moc díky za radu.
Keeehi
Profil
maad:
Robot se o grafiku nezajímá. Pro něj je důležitý ten text. Pokud je anglický text na doméně cz shodný s tím na doméně com, pak se o duplicitu jedná. Logické mi přijde anglickou část z cz domény smazat a pro překlad odkazovat na com doménu a naopak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0