Autor Zpráva
janinaaa5
Profil *
Berou to vyhledávače jinak když přidám na web jednou týdně 70 článků, nebo každý den 10? Je v tom rozdíl? Je pravidelné přidávání lepší ?
Petr ZZZ
Profil
Z uživatelského hlediska je přidávání menšího množství v kratších intervalech lepší než většího množství v delších intervalech, protože většina lidí si najde spíše čas přečíst si každý den několik článků než číst jednou týdně článků několik desítek. Kromě toho jsou kratší intervaly vhodnější k získání pravidelných čtenářů. Očekával bych, že se to projeví i ve vyhledávání, nicméně nevím, zda tento aspekt zohledňují vyhledávače přímo algoritmicky nebo zda se bude jednat "jen" o efekt nepřímý, plynoucí z většího úspěchu u čtenářů. Řekl bych ale, že to je jedno. Důležité je uvědomit si, co je lepší pro celkový úspěch a neztrácet čas řešením nepodstatných otázek.
Roman Plencner
Profil
janinaaa5:

1 kvalitný článok týždenne je viac ako 10 nekvalitných článkov denne = aj vyhľadávače (najmä Google) pracujú na tom, aby rozpoznali a uprednostnili kvalitné články od tých odfláknutých a od obsahového spamu.

Ale ak sa pýtate len na frekvenciu pridávania článkov, myslím že z hľadiska vyhľadávačov resp. SEO je lepšie pravidelne pridávať 10 článkov denne ako 6 dní žiadny nový obsah, a potom 70 článkov naraz.

A je to lepšie najmä z hľadiska návštevníkov Vášho webu = keď nájdu denne (kvalitný) nový obsah, radi sa budú denne vracať na Váš web.

"Je pravidelné přidávání lepší?"

= áno.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0