Autor Zpráva
Martion
Profil
Dobrý den,

zajímal by mě váš názor na jednu věc. Asi před dvěma měsíci jsme vytvořili a spustili webové stránky www.narokposkozeneho.cz Web jsme hned řádně přidali přes Add url do Googlu a dále registrovali ve službě Google webmaster. Nicméně i tak po celých dvou měsících se webové stránky velice špatně indexují.

Pokud si v googlu zadáte do vyhledávání "nárok poškozeného" což je přímo obsaženo v doménovém názevu, titulku, description i v obsahu samotné webové stránky, tak najdete web narokposkozeneho.cz až na 8 stránce vyhledávání. Přitom z mých zkušeností by za těchto podmínek měl být web na prvním místě hned pod placneou reklamou. "Nárok poškozeného" samo o sobě není tolik konkureční klíčové slovo, aby ostatní weby odsunuli náš web až na osmou stránku.

Nenapadá vás čím by to mohlo být způsobeno a jak dostat web ve vyhledávání nahoru?

Moc děkuji za jakékoliv postřehy k této záležitosti.
Joker
Profil
Martion:
Tak web existuje dva měsíce, odkazů předpokládám moc nemáte, tak to se nelze divit.

Jinak stránka je velká, dlouho se načítá (ne nějak extrémně, ale všiml jsem si toho a negativně to ovlivní dojem ze stránky) a chybějí mi písmenka s diakritikou (koukám ve staré Opeře).
anonymníí
Profil *
Martion:
by za těchto podmínek měl být web na prvním místě hned pod placneou reklamou.
A ostatní weby, které mají toto slovní spojení v titulku také, se mají propadnout jen proto, abys ty byl nahoře? To přece nemá logiku, když se zamyslíš. Naštěstí už se vyhledávače neřídí moc tím, co je v URL, dříve se na tom dalo hezky vydělat (ve smyslu posunu vzhůru), o což se snažíš ty. Zaspal jsi ale dobu o několik let.

Na úvodní stránce, kterou bys asi viděl rád někde nahoře, není dohromady žádný pořádný obsah. Proč by ho měl vyhledávač nabízet?
Dále, myslíš si, že "nárok poškozeného" je typické klíčové slovo, které lidi hledají? Jakou má hledanost? Osobně myslím, že hledají něco jiného.
Co přináší tvůj web jiného, lepší formou, obsáhleji, ... než těch cca 70-80 webů před tebou? Uvádíš něco, co se nároků poškozeného týká, co weby před tebou opomíjí?
Martion
Profil
Joker:
Díky za postřehy. Bedlivě to sleduji jestli se to posunuje nahoru, ale obvykle mám za tuto dobu lepší výsledky, proto mě to znepokojilo.

anonymníí:
Jak říkáš, tak nárok poškozeného samo o sobě není příliš hledané - tedy konkurenční - slovní spojení pro vyhledávání. O to více bych předpokládal, že bude na lepší pozici. Potřebuji aby bylo dohledatelné především proto, že někteří lidé si prostě nezadají URL do browseru, ale raději napíšou do seznamu nebo googlu název firmy a kliknou na to co jim to našlo. Prostě i takový jsou a byla by škoda o ně přijít. Jinak díky za tvůj docela zbytečný komentář.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0