Autor Zpráva
MrGandy
Profil
Dobrý den,
mám otázku k inzerátům na stovkomatu týkající se zpětných odkazů, respektive obecně, co se zpětných odkazů týče. Myslím tím nabídky typu: "Udělám +/- 30 000 zpětných odkazů pro Váš web. Zvýší ranky stránek a posune výše ve vyhledávání na vyhledavačích Google, Bing, Ask atd.. Odkazy jsou umístěny v tzv. analytických stránkách jako například www.esitestats.com." Je v současnosti taková věc k užitku nebo naopak spíše uškodí? Jaký postup pro to volit? Opět na stovkomatu vidíme inzeráty typu: "Přivedu 12 000 návštěv v průběhu 30 dnů". Pomůže tohle alespoň trochu, dočasně nebo ne?

Hlavní podstata mé otázky tedy je, jak nakopnout nový web? Jaký postup pro to volit? Dokonce jsem koukal, že se rozmáhá tvorba falešných fb profilů a přes ně vkládání odkazů do skupin, apod...
smitka
Profil
Nepouštěl bych se do toho, možná to může krátkodobě pomoci, ale z dlouhodobého hlediska to bude problém a pak budete řešit, jak odstranit +/- 30 000 zpětných odkazů, co vás poškozují.
MrGandy
Profil
Dobře a ostatní věci?
Martin2
Profil *
MrGandy:
Předpokládat, že je Google po dvacetiletém vývoji natolik hloupý, že by nepoznal reálné odkazy od umělých, je dost naivní. A pokud chcete na svém webu během 30 dnů 12 000 Indů (v lepším případě) nebo robotů (v tom horším), tak ano – tohle je funkční způsob.


MrGandy:
jak nakopnout nový web
Těžko radit bez bližších informací. Fungovat můžou Google Adwords, Seznam Sklik, komerční články v tématicky souvisejících zpravodajských webech, tištěná inzerce v souvisejících časopisech. Obecně je klíč přesná munice, ne kobercový nálet.
Martin Kolčaba
Profil
MrGandy:
"jak nakopnout nový web" je stejně obecná otázka, jako "jak opravit auto". Bez toho, abyste někomu sdělil podrobnosti o webu, cílové skupině, službách, produktech atd. a společně jste nad tím popřemýšleli, užitečnou radu bohužel nezískáte.

Spamování FB skupin nebo tvorba bezcenných odkazů tou cestou ale rozhodně nebude.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0