Autor Zpráva
koudelacek
Profil *
Zdravím,
potřebuji poradit s problémem viz. titulek.

Na stránkách www.architekti-projektanti.cz je nastaven nějaký titulek, ale když si vyhledáte master design, což je název firmy, tak se u stránek zobrazuje titulek "Master Design Projekt s.r.o." (3. v pořadí?) a také jiný popisek. Odkud může google ten titulek s popisem brát? Co pro to můžu udělat?

Díky.
Martin Kolčaba
Profil
Google nemusí zobrazovat váš titulek. Je na něm, jak na vás odkáže. Navíc to není tak, že na každou stránku Google odkazuje stejným způsobem, vždy odkazuje v kontextu k dotazu. Pokud někdo hledá "master design", je váš současný titulek nerelevantní, protože v něm tohle spojení není. A tak Google odkáže jinak, relevantněji dotazu.
Kdyby někdo hledal třeba "architekti rodinných domů brno", je váš titulek relevantní, a Google v kontextu k tomuto dotazu nejspíš odkáže vaším titulkem.

Tu informaci "Master Design Projekt s.r.o." může brát buď z webu samotného (máte ji v patičce) ale také třeba ze zpětných odkazů.
anonymníí
Profil *
koudelacek:
3. v pořadí
Jen pro informaci, já jsem Vás našel na druhé stránce. Přesné pozice ve vyhledávači neexistují.

Jinak, proč si myslíš, že by měl zobrazovat tvůj titulek, který s dotazem nemá nic společného? Uživateli nic neřekne k tomu, na co se dotazoval. Nikde Google neuvádí a neuváděl, že bude zobrazovat přesný titulek stránky a nic jiného. Někdy něco přidá, jindy ubere. A někdy zobrazí úplně jinou, za to však relevantní informaci.
koudelacek
Profil *
OK, díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0