Autor Zpráva
Miloslav Ondilla
Profil
Zdravím, má někdo zkušenosti s penalizací stránek na Seznamu. Nemyslím vyřazení z indexu, ale odsunutí na nedohledatelné pozice. Mám např. web cyklotrenažéry.com, což je microsite pro fitness e-shop. Tento web se zobrazoval na dotaz "cyklotrenažéry"dlouho na předních pozicích, nyní je i na další dotazy nedohledatelný.
Takových webů mám víc a výsledek je stejný.
Problém je pouze na Seznamu, z Googlu návštěvnost roste.

Mám podezření, že na Seznamu někdo tyto microsites ručně odsunul, jako důvod mě napadá, že je vyhodnotili jako doorway pages.

Jaký je váš názor? Dá se důvod na Seznamu zjistit?

Díky,
Miloš
anonymníí
Profil *
Na obecný dotaz neočekáváš konkrétní odpověď, že ne? Čekat, že uhodneme, co je na daném webu špatně, aniž by ho někdo viděl, je drobet naivní :-)
Miloslav Ondilla
Profil
anonymníí:
Jedná se o web www.xn--cyklotrenary-keb99r.com, jak je uvedený i v prvním příspěvku. A další např. steppery.com
Marek Prokop
Profil
Ty odkazy dole mi připadají přehnané. Proč jich je tam tolik a na tolik různých webů? Vždyť to nedává smysl a stačilo by mnohem míň, ale chytře, kontextově.
Miloslav Ondilla
Profil
Jsou to odkazy na jiné stránky o trenažérech na cvičení, takže by měly být tematické. I s odkazy na články na jiných microsites je jich opravdu dost (22).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0