Autor Zpráva
filip
Profil
Ahoj,

pred mesiacom som sa dal do vytvorenia jednoduchej stranky bez predchadzajucich skusenosti. Niecosom precital o SEO a vyhladavacoch.Zaregistrovla som domenu, ktora zodpoveda najdolezitejsim klucovym slovam.
Web zatial nie je vo svete zaindexovany nikde. Len tento tyzden potvrdili registraciu dva CZ katalogy. Az teraz som nahodou na tomto fore narazil na problem klucovych slov v domene. Ja ich mam spolu : slovaktranslation.sk, ale prave som skontroloval, ze najviac webov v google ma tieto slova oddelene (slovak_translation, slovak-translation).
Je vhodne zaregistrovat este jednu domenu a zmenit url v katalogoch a odbornych portaloch kym este nie je znama?
Marek Prokop
Profil
Pokud má vyhledavač rozpoznat jednotlivá slova v doménovém názvu skládajícím se z více slov, musí být slova oddělena pomlčkou. Na vaši otázku, zda máte svou doménu změnit z varianty bez pomlček na variantu s pomlčkami, ale odpovědět neumím -- to bývá dost těžké rozhodování a hraje v něm roli mnoho různých faktorů.
filip
Profil
Niekde sa tu už písalo, že názov domány má len slabú váhu pri vyhľadávaní. Na druhú stranu, prvé nájdené weby cez google majú v tomto prípade často kľúčové slová v url. Čo sa týka zmeny url v katalógoch, nedá mi to až tak veľa roboty. Vizitky a podobne nemám s web adresou. Registrácia domény nie je až tak drahá.

Niekedy mám pocit, že jednoduchšie by to bolo prenechať profíkom :-)
Ale zdá sa mi to príliš drahé na to, že si to možno dokážem urobiť aj sám ;-)
Yuhů
Profil
podle mě odpověď zní: ano, je vhodné registrovat ještě jednu doménu s pomlčkami.

> a zmenit url v katalogoch a odbornych portaloch

ano, ale mnohem důležitější je tu starou doménu na novou přesměrovat, aby nevznikla duplicita
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0