| Autor | Zpráva | ||
|---|---|---|---|
| Robbie Profil * |
#1 · Zasláno: 30. 4. 2016, 12:57:36
Ahoj, tak trošku tápu v tom, zda vytvářet Landing page, z toho co jsem vyčetl a poslouchal, je důležitá ke konverzi, pokud má člověk PPC reklamu.
Má cenu zakládat speciální Land. page, pokud člověk PPC reklamu nemá? Jaký na to máte názor? Děkuji a omlouvám se, pokud má otázka zní zvláštně. |
||
| NoTime Profil * |
#2 · Zasláno: 30. 4. 2016, 17:52:46
|
||
|
Časová prodleva: 10 let
|
|||
0