Autor Zpráva
gord0n
Profil
Zjišťuji poslední dobou, že po zadání klíčových slov do googlu mi to sice nalezne odkaz na můj web, ale ne na přesně tu stránku, kterou bych chtěl.
Někdy to až nepochopitelně odkazuje na skoro bezvýznamnou stránku (například na tag, nebo na konkrétní produkt, který s klíčovým slovem nemá nic společného) místo na homepage nebo přesně na stránku služby, která obsahuje ony klíčové slova a která má všechny SEO parametry (název, meta tag, klíč. slova, klíč. slova v url adrese atd.). Přičemž ona stránka služby, na kterou bych to chtěl odkazovat, je indexovaná (už jsem ji v minulých dnech viděl ve vyhledávači).

Nebo google po zadání klíč. slov určité služby odkazuje na naši homepage, přičemž v meta tagu nebo názvu stránky není ani zmíňka o oné službě (zkrátka se tam nevejdou všechny), přičemž na stránce www.mojedomena.com/sluzba máme jak název, tak klíč. slova, tak meta tag atd...a tato stránka, která je nejvíce relevantní klíč. slovům se prostě nezobrazí v googlu po vyhledávání.

Co s tím ? Kde je chyba ?
Davex
Profil
gord0n:
má všechny SEO parametry (název, meta tag, klíč. slova, klíč. slova v url adrese atd.)
Co přesně myslíš tím názvem a meta tagem? Jak jsi přišel na to, že to jsou „všechny SEO parametry“? Pokud klíčovými slovy myslíš element <meta name="keywords">, tak jeho vyplnění je zbytečné, protože ho většina vyhledávačů ignoruje (viz článek Pavla Ungra).
gord0n
Profil
Davex:
Jak jsi přišel na to, že to jsou ‚všechny SEO parametry‘?“ Kde vidíš, že jsem psal, že to jsou všechny ? věta končí "atd.".
Názvem jsem myslel Title tag. Dále tedy přesněji meta discription, klíč. slova v url adrese, na stránce v textu a další "on page" parametry.

Zkrátka jednoduše řečeno máme 2 stránky, kde jedna ze SEO hlediska jednoznačně převyšuje tu druhou, přesto ta druhá stránka se zobrazí v googlu (a ta první nikde...).
Marek Prokop
Profil
Pošlete odkaz na konkrétní stránky, bez toho je to jen věštění z křišťálové koule.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0