Autor Zpráva
Vít Rabiňák
Profil
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na to jak řešíte pokud vám ve vyhledávání rankuje stránka která však není vhodná jako landing page pro vyhledávací dotazy.

Konkrétně se mi jedná o stránku losl.cz/cs/vykup-vozu.html , která by se měla zobrazovat na dotazy "výkup nákladních aut" a podobné.

Bohužel vyhazuje to homepage, tudíž není možné udělat přesměrování, zrušení a nic podobného. Co do obsahu si myslím, že je odpovídající a relevantnější než homepage.

Jedinou možností, která mě teď napadá je linkbuildingem zkusit zvednout její autoritu, nicméně je to hodně omezený segment, tudíž linkbuilding není nic snadného.

Nějaký nápad na jiné řešení? Či nějaká zkušenost?

Děkuji
Martin2
Profil *
Nebylo by vhodnější upravit homepage tak, aby lépe propagovala důležité části webu (jako je ten „výkup nákladních aut“)? Pak nebude vadit, když zde návštěvník přistane – a to z jakéhokoliv důvodu, ne jen kvůli volbě klíčových slov.
Vít Rabiňák
Profil
Martin2:
V tom problém nevidím, myslím si že uživatel celkem dobře nalezne výkup vozů i když se dostane na homepage. Problém je zobrazení v serpu, což může dost snižovat CTR oproti ostatním, kteří tam mají přímo že se jedná o výkup.
Davex
Profil
Vít Rabiňák:
V SERPu vidím obě stránky hned pod sebou, takže bych to nepovažoval za problém.

Vít Rabiňák
Profil
Davex:
Zajímavé co jste zadal, mě to vyhazuje vždy jen jednu a to i když jsem připojen přes proxy odjinud?
Davex
Profil
Vít Rabiňák:
Zkoušel jsem ten dotaz výše - „výkup nákladních aut“.
Vít Rabiňák
Profil
Davex:
Tak tam asi zapracovala personalizace, protože mě to nabízí pouze to homepage, u některých podobných mi to nabídne i ten výkup, ale je to spíš výjimka. No zkusím to trochu zvednou linkbuildingem, jelikož mě lepší cesta nenapadá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0