Autor Zpráva
WonderChild
Profil *
Dobrý den, mám takový menší problém s google. Mám koupenou doménu - example.com a udělané subdomény sub.example.com... A google mi indexuje stránky sub.example.com i www.sub.example.com jako 2 různé stránky. (O verzi s www se mohl dozvědět leda od seznamu, který zaindexoval mou stránku na firmy.cz s www - nechápu proč a jak, když nikde s www není) tudíž se mi rank mě stránky na google počítá zvlášť pro verzi s www i bez - obě ukazují stejný obsah a taky obě indexuje! Jak udělám, aby indexoval pouze verzi bez www a počítal google rank pro obě verze? (Jestli to dobře chápu, rank ve vyhledávání google se zvyšuje, pokud někdo odkazuje na mou stránku - dá na stránku Link na mou stránku). Zkoušel jsem to v Google console, ale tam mi hlásí, že nastaveni preferované verze (s www nebo bez) můžu jen na kořenové doméně - example.com, což stejně odkazuje na tu subdoménu.. Děkuji za odpovědi.
Kajman
Profil
Pro verzi s www nachystejte přesměrování na verzi bez www.
WonderChild
Profil *
Kajman:
A poté mi přestane google indexovat stránku s www?
Keeehi
Profil
WonderChild:
Ano, protože přestane existovat.
Marek Prokop
Profil
WonderChild:
A poté mi přestane google indexovat stránku s www?

Přesněji řečeno, bude obsah indexovat jen jednou a spojí vlivy všech zpětných odkazů na obě URL. Jestli ve výsledcích zobrazí subdoménu www, nebo tu druhou, to zaručit nejde, ale na tom asi tolik nezáleží.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0