Autor Zpráva
robbie
Profil
Lze z Google analitics zjistit klič slova , která přivedla lidi na muj web a kde nebo lze zjistit jen klíčová slova z Google adwords?
A chci se optat, je potřeba ke sledování každého jednotlivého webu v google analitics pokaždé jiný sledovací kod? Děkuji moc
pcmanik
Profil
robbie:
Lze z Google analitics zjistit klič slova , která přivedla lidi na muj web a kde nebo lze zjistit jen klíčová slova z Google adwords?
Nájdeš ich v Google Search Console

A chci se optat, je potřeba ke sledování každého jednotlivého webu v google analitics pokaždé jiný sledovací kod? Děkuji moc
Ako by si inak chcel rozlišovať medzi návštevnosťou webu A a B?
robbie
Profil
pcmanik:
Diky za,odpoved.
V tom nastroji search console ty klicova slova, vidim pouze v Google index - Klic slova pro obsahovou cast.
Vylozene, co hledali prichozi hoste na moji stranku, to bych si musel asi udelat reklamu v Adwords, ze? A pak to sledovat v Analitics?
pcmanik
Profil
robbie:
Je tam sekcia návštevnosť z vyhľadávania a podsekcia Analýza vyhľadávania. Ak tam zatiaľ nemáš žiadne dáta, tak musíš počkať než ti ich google sprístupní, pretože okamžite po pridaní stránky do toho nástroja nevidíš všetky informácie ktoré o tom webe majú.
robbie
Profil
pcmanik:
pokud dám Návštěvnost z vyhledávání a Analýza vyhledávání, tak zde mám v pravé části obrazovky Kliknutí, Zobrazení, CTR a Pozice a pod tím je Dotazy, stránky, země, zařízení, Typ vyhledávání a Data , ale nikde nevidím žádná klíčová slova z vyhledávání. Pokud zaškrtnu Dotazy, tak se zde žádná data nezobrazí. Stránku mám již v Console cca půl roku. Takže se asi klíčová slova, která dovedla lidi na muj web nikde nedozvím, že.. Nebo , že by muj web nikdo nenašel, to též nevím, jak zjistit...
pcmanik
Profil
robbie:
Tu je ukážka jedného môjho webu. Ak tam nemáš žiadne výsledky tak hold asi nikto cez google nejde na tvoj web, alebo im proste aktualizácia dát trvá naozaj dlho, to tiež nieje nič nezvyčajné.

Mimcohodom v Google analytics keď si dáš Akvizícia - všetka návštevnosť - Kanály - Organic Search, tak tu by si mal tiež vidieť nejaké výsledky.
robbie
Profil
Tak jsem dal Akvizice -Search console - Dotazy a jediné , co tu je , tak je Vyhledávací dotazy : not set, takže to asi fakt vypadá, že moje stránky přes dotazy nikdo nehledá
a

nevíš sím Tě ještě, co znamená, mám tam na prvním místě jako Vstupní stránka je "/" , co to je za vstupní stránku?

Děkuji moc za odpovědi...
pcmanik
Profil
robbie:
To znamená že prvotná stránk na ktorú užívateľ prišiel je www.web.sk/ teda bez akéhokoľvek parametru v url
robbie
Profil
Ahoj. Poradíte mi prosím, co mám udělat, aby se mi v Google Search Console v sekci Návštěvnost z vyhledávání, Kliknutí, Dotazy zobrazily nějaká data. Web tu mám už půl roku a data žádná, žádný přínos. Nevím, co je špatně.
Je fakt, že textu na stránkách moc nemám, ale title, description a ALT popisky jsou tam, je mi divné že by stránku nikdo nenašel nebo nehledal na nějaká slova.
Děkuji moc
Davex
Profil
robbie:
Nemáš nastavený nějaký filtr nebo zvolené moc krátké časové období? Pokud tam žádná data nejsou, tak se web pravděpodobně neobjevil ve výsledcích vyhledávání. Používáš třeba Google Analytics, abys ověřil, že na web někdo z Google vyhledávače přišel?
robbie
Profil
Davex:
Mám zaškrtnuto v Google Console - Kliknutí, Zobrazení a Dotazy za 90 dní. Je možné, že Dotazy nikdo nezadal? Nechápu to.
Jak to opravit, aby lidé chodili i přes Dotazy? Co udělat? Děkuji alespoň za nacedení. Chci tomu poroumět...


jestli není spíš problém, že mám stránku na subdoméně, ale jak ošetřit tento případ? Kde co nastavit? Ctu knihu, které je ocividne zase zastaralá, nstavují zde právě subdoménu v profilu, ale v současných Google Analitics nikde žádné Profily nevidím:(

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0