Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, zdravim, mam problem, ze mam web s minimem clanku, maximem obrazku, ktere maji Alt popis. Web je udelan v redakcnim systemu. Muze byt duvodem ten nedostatek textu a mala navstevnost? Jak zjistit pripadne blokaci ze strany Googlu, ikdyz v tomto pripade bych nevedel proc, zadna link farma nebo skryte texty. Jde o web s obrazy, muze byt duvodem, ze zde neni ICO nebo presna adresa, kdyz je to pouze informacni web, apod. Ma kazdy web ranking nebo je to normalni, ze nektery web proste rank nema? Dekuji za nazor
Cup
Profil
Nemohl bys poskytnout odkaz? Třeba by tady někdo znalý viděl nějaký zásadní problém.
Keeehi
Profil
robbie:
Ma kazdy web ranking nebo je to normalni, ze nektery web proste rank nema?
Něco jako rank už dnes prakticky neexistuje.

Jde o web s obrazy, muze byt duvodem, ze zde neni ICO nebo presna adresa
Nevím, jak tě toto napadlo. Ale ne, je to úplně jedno.

Tebe by tedy něco jako rank vůbec nemělo trápit. Předpokládám, že to co tě trápí je to, že tvůj web není dostatečně vysoko ve výsledcích vyhledávání. V tom případě je velmi relevantní: „Muze byt duvodem ten nedostatek textu“ - ano. Vyhledávače stále zatím pracují s textovým obsahem webu. Pokud bude na stránce text relevantní k těm obrázkům, mělo by jí to pomoct. Samozřejmě je mnoho dalších faktorů, které ovlivňují řazení výsledků vyhledávání. Některé ovlivnit můžeš, některé ne.
Martin Kolčaba
Profil
A proč to vůbec řešíte? Google už veřejnou informaci o GTPR (Google Toolbar Page Rank) neposkytuje, a když ji poskytoval, byla k ničemu, stejně jako Srank.
Cody
Profil
Jak rank zjišťujete? Pokud vím, je to roky neveřejná informace, na Google se neaktualizuje ani GTPR a vůbec netuším jak je na tom S-rank, ale asi moc velkou vypovídající hodnotu nemá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0