Autor Zpráva
jméno
Profil *
Ahoj,

dá se prosím někde najít, co se robotovi (v googlu) odpovědnému za řazení výsledků v SERPu nelíbí u mé stránky? Registrování se bůhví kam (namám GA (nebo jak se to teď jmenuje) ani jinou šaškárnu od googlu) nepřichází v úvahu, PageSpeed Insights nehlásí nic podezřelého.

Ptám se kvůli nečekanému propadu stránky v google SERPu.

Nečekám, že dostanu kloudnou odpověď, ptám se spíše ze zajímavosti.
Taps
Profil
jméno:
o jaký web se jedná?
Tomášeek
Profil
jméno:
Registrování se bůhví kam (namám GA
Heh :-)

Chceš data o stránce, ale odmítáš implementovat službu, která by je sbírala? GA ti k tomuto moc nepomůžou, ale proč si myslíš, že máš ban? Nezobrazuješ se jen hluboko mezi poraženými? K tomuto by pomohl Webmaster Tools (nově se jmenují jinak), třeba bys zjistil, jaké stránky máš indexované a na jaké dotazy se kde (ne)zobrazují.
jméno
Profil *
Hm. Logičtější se mi zdá pokládat si otázku: "kde kluci z googlu udělali chybu tentokrát"? S Fredem jsou mi pro smích (potažmo pro pláč).
Tomášeek
Profil
jméno:
kde kluci z googlu udělali chybu tentokrát
Proč by ji měli někde dělat? Proč by měl Google nabídnout zrovna tvoji stránku namísto těch, které na daná KW nabízí? Evidentně k tomu není důvod, asi ten tvůj web za moc nestojí. Zkus začít u sebe, u obsahu, ...
Cody
Profil
jméno:
Neexistuje žádný robot zodpovědný za řazení stránky. Jen roboti zodpovědní za crawling. A "najít" se to nedá - musíte na to přijít analýzou webu. Je mnohem pravděpodobnější, že chybu jste udělal vy.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0