Autor Zpráva
a903user
Profil
Ahoj, existuje nějaká služba, která mi prohledá celý web na dané doméně a vypíše mi stránky u kterých chybí meta description. Případně další tagy. Něco částečně umí Google Search Console, ale zrovna chybějící description nepovažuje za chybu.

Díky

P.
M4n
Profil *
On taky chybějící description není chyba.
Proč potřebuješ doplňovat meta tagy? Jestli kvůli Googlu, řiď se tím, co doporučuje jeho search console.
a903user
Profil
M4n:
Proč potřebuješ doplňovat meta tagy?
Meta tagy na jednom webu vyplňuje jeho obsluha skrze redakční systém. Lidský faktor funguje, a tak na mnoha stránkách chybí tag description. Rád bych tyto stránky našel a doplnil.
smitka
Profil
Na to je nejjednodušší program www.screamingfrog.co.uk/seo-spider.

Jen aby to pak nedopadlo, že tam budou odfláknuté description horší než když si je sám google vytáhne z obsahu :-)
Marek Machač
Profil
smitka:
To je velmi časté. Lidé originálně vymyslí deset meta descriptionů, pak jim ale dojdou nápady, často se opakují a brzy je to přestane bavit. Výsledek je pak možná ještě horší, než vytažené úryvky Googlem. V poslední době se mi docela osvědčily u jednoho mého klienta, který má tisíce produktů automaticky generované descriptiony. Ručně se pak píší jen významnější stránky.

a903user:
Pokud máte rozsáhlé webové stránky, tak screamingfrog je ve free verzi docela omezený (myslím, že max 500 stránek). Podobnou službu vám udělá i xenu: home.snafu.de/tilman/xenulink.html. Používám ho třeba i tohoto obsáhlejšího srovnávače půjček*. Dokáže v trochu méně přehledné formě základní věci stejně jako screaming frog

Moderátor Davex: * Odmazán nesouvisející komerční odkaz.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0