Autor Zpráva
ondra256
Profil
Zdravím,

chtěl bych aby si google zaindexoval url adresy mého webu a to ve vyhledávání.

Například: mujweb.cz/zlinsky-kraj/ pak adresu mujweb.cz/stredocesky-kraj/ apod.

Napadlo mně přidat url adresy do sitemap.xml souboru, aby si je google zaindexoval. Vím však, že google penalizuje za více url adres, které vedou na stejný obsah a nejsem si teď jistý jak to google pozná, že se jedná o stejný obsah.

Většinou tam budu mít pro každou url jiné výsledky vyhledávání, což by mělo být bez penalizace. Co se však stane, když tam mám 0 výsledků a na stránce se zobrazí "Bylo nalezeno 0 záznamů". Nejedná se pak o více URL adres, které mají stejný obsah? Nemůže mně za to google penalizovat?

Chtěl bych takových url adres u googlu zaindexovat spoustu. Minimálně pro každý okres v čr. A tak se bude stávat že tam bude 0 výsledků.

Díky za odpověďi.
Keeehi
Profil
ondra256:
Tak penalizované budou jen ty duplicitní stránky. Ale jelikož na nich nemáš žádný obsah, tak to ničemu nevadí. Uživatel stejně nepotřebuje vidět stránku s 0 výsledky. Tam kde obsah bude, to bude v pořádku.
ondra256
Profil
Pokud se ty url penalizují tak nauškodí to celému webu? Uškodí to opravdu pouze těmto url adresám?


Ještě mně napadá. Když se stránka bude liššit pouze meta descriptionem tak ji google považuje za stejnou nebo jinou?
abele2017
Profil
Tak penalizované budou jen ty duplicitní stránky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0