Autor Zpráva
hcportos
Profil
Ahoj.
Chtěl bych se zeptat jestli by mi mohl někdo vysvětlit pár věcí ohledně keywords. Mám stránky (wordpress) how2db.com a trošku plavu v klíčových slovech. Potřeboval bych poradit aby se mi lépe rankovaly na googlu.

1. Má v dnešní době ještě smysl vyplňovat meta keywords? Některé zdroje uvádí že google je ignoruje.
2. Pokud 1=ano, jak by měly vypadat keywords. řekněme na příkladu: mám článek "Jak zrychlit android telefony", jak by měly vypadat meta keywords poté co si udělám research? Taky nevím zda používat pouze celé fráze, nebo i jejich variace (např: Jak zrychlit android telefony, zrychlit android telefony, Jak zrychlit android, ...) a taky jestli použít i sémantické varianty (...zrychlení android telefonů, jak zrychlím android telefony) i když tyto keywords nemám obsaženy v článku samotném.

Jsem vděčný za jakékoliv rady (i konstruktivní kritiku :-)

Díky
Tomášeek
Profil
hcportos:
Nemají již dneska (a to už docela dlouho) cenu.
hcportos
Profil
Tomášeek:
To znamená google si keywords automaticky vybírá z textu, title, description atd?
Tomášeek
Profil
hcportos:
To znamená google si keywords automaticky vybírá z textu, title, description atd?
Nikoliv. Keywords neexistují, odnikud se nevybíají.

Vyhledávače (nejen Google) pracují s texty jako celkem, něčemu dávají větší váhu, něčemu menší. Na to, že existuje (nebo existoval) meta tag keywords zapomeň, jako by nikdy nebyl.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0