Autor Zpráva
jan oberpfalzer
Profil
Ahoj, chci se zeptat na tip jak zjistím, které zpětné odkazy mám hledat pro stránky grafického studia. Kam se vyplatí registrovat stránky a na jaké stránky případně odkazovat a jak nabídnout nebo získat tématický zpětný odkaz? Nevím si stím rady. Díky moc za každý tip.

Náš web je grafické studio
smitka
Profil
Tak třeba můžete zasponzorovat/uspořádat nějakou tématickou konferenci z toho jsou často moc hezké backlinky. Je také dobré napsat nějaký super užitečný článek a upozornit na něj nějaká větší média, jestli ho nechtějí převzít s odkazem na původní zdroj.
Martin Balko
Profil
jan oberpfalzer:
Tématické weby môžete nájsť aj tým najjednoduchším spôsobom (ak nerátame rôzne iné platené nástroje) - pomocou známych katalógov firiem napr www.zoznam.sk/katalog/Sluzby-remesla/Reklama-marketing/Graficke-studia - s čím však konkrétny web osloviť a ako mu ponúknuť možnosť publikovať spätný odkaz, to už je druhá vec - a je to individuálne. Jedným z funkčných spôsobov je napr. guest blogging/hosťovské články = keď ponúknete druhému webu kvalitný a prínosný obsah, článok a za odmenu si do neho vložíte spätný odkaz..
Takisto je veľmi nápomocné, ak viete na čo máte cieliť, aké kľúčové slová sú vyhľadávané a zároveň relevantné a na takéto analýzy je skvelý napr nástroj ahrefs.com

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0