Autor Zpráva
deolac
Profil *
Ahoj,
chtěl bych se zeptat zkušenějších v oblasti SEO. Dostal jsem zadaní "naprogramovat pro web, eshop SEO". Co vše to obnáší? Web běží myslím na wordpressu. Nemám s touto technikou příliš zkušeností. Vím, že SEO je k tomu aby vyhledávače web našli a správně ho zobrazovali. Když jsem si ten dotyčný web zadal do googlu byl hned na prvním místě a zobrazovali se k němu I další informace. Takže z mého nezkušeného pohledu si mysím že je to ok.
Co vše SEO obnáší? a poradíte mi nebo date odkaz kde bych zjistil jaká pravidla dodržovat a co vlastně je nutné udělat.

Předem děkuji za rady
Tomášeek
Profil
LOL. Pokud je soucasti zakázky něco, o čem nic netusis, odmítni ji.

Uz jen pojem "naprogramování seo" svědci o mnohem. Pokud se zakázky zúčastníš, zavazujes se za úplatu splnit něco, co splnit nemůžeš.
Martin Balko
Profil
ako sa tu už písalo v predošlom príspevku, nie je moc férové voči klientovi zobrať takú zákazku o ktorej má človek minimálne znalosti - iba ak v prípade, že obidvaja o tom vedia a súhlasia s tým..

napr. pri eshopoch je dôležité z hľadiska SEO, aby web nevytváral duplicity (joomla a niektoré CMS systémy to defaultne robia a preto to treba upraviť - či už napr najzákladnejšie ako url adresa s www, bez www...), takisto on page nastavenia je potrebné aby boli správne (a niektoré CMS to defaultne nerobia = napr. spomínaná Joomla vôbec nedáva H1 nadpisy pri článkoch)..

v každom prípade veľa šťastia.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0