Autor Zpráva
marvays
Ahoj.
Mám jednoduchou otázku. Má z pohledu SEo smysl mít na webových stránkách blog, který bude mít odlišné témata? Například mám webovky na svou práci malíře pokojů. Nějaký ten popis činností, kontakt, reference spokojených zákazníků a nekončící galerie portfolia prací, které dělám už 15 let. K tomu si založím blog, nejspíš na subdoméně, a tam budu blogovat o svých koníčcí . . . například o myslivosti. Má to smysl?

Nebo takhle:
1. má to smysl? (kdybych to měl kvůli přínosu zakládat)
2. ublíží mi to? (pokud blog budu dělat i tak a váhám mezi subdoménou firemního webu, nebo nové www adrese, která by s tím neměla nic společného)

Díky za vaše názory.

Já si osobně myslím, že blog na sebe přitáhne návštěvníky, kteří se pohybují v okruhu blogu a lehce zjistí, včem podnikám. Teoreticky se může nějaké procento návštěvníků blogu stát mým zákazníkem a to jistě potěší mou peněženku. Stejně tak i naopak návštěvník stránek hledající mé služby se může prokliknout ze zvědavosti na blog a zjsitit, že jsem kolega myslivec a může to dotyčného potěšit. Možná i nějaký malý bodík důvěry získat u potencionálního zákazníka. Ale jestli mi existence blogu na rozdílná témata zvedne PageRank, S-Rank a podobně . . . . to netuším.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0