Autor Zpráva
marvays
Profil
Pěkný pátek přeji všem.

Dostal jsem zajímavý požadavek klienta. Chtěl by na eshop pověsit nějaké ikony, loga a cetrifikáty, které by mu "zvedly prestiž!"
Je to kvalitní výrobce a prodejce, žádný podvodník. Ale vždy se dá každému webu nějak pomoci.

Nemáte někdo nějaké zajímavé certifikáty? Ideálně zdarma. Případně za pár kaček. No v neposlední řadě můžeme zvážit i placené (styl živá firma, ceskyvyrobek.cz atd)

Jakmile na něco narazím, budu to sem psát. Jistě se to může někomu hodit :)

Děkuji
Tomášeek
Profil
marvays:
Jak zvýší důvěryhodnost certifikát kvality, který se dá koupit za pár korun bez kontroly kvality?

Osobně ve mně tyto koupené certifikáty důvěryhodnost spíše snižují. Kvalitní výrobce nic kupovat nepotřebuje, a pokud ano, tak není tak kvalitní, jak tvrdí(š).
Keeehi
Profil
marvays:
Tohle je spíš takové psychologické téma. Nějaké certifikáty na webu pro zákazníka reálný efekt nemají. Jde pak jen tedy o to, co si bude myslet. Co se týče nějakých neznámých certifikátů tak ty jsou podle mě úplně zbytečné. To si může rovnou něco namalovat v malování a bude to mít stejný efekt. Musí to být tedy něco, co absolutní většina zákazníků určitě zná. Tedy např. Heuréku v čechách bude znát téměř každý, takže pokud tam má nějaký ten status "Ověřeno zákazníky" tak by se dalo uvažovat o tom.

Jinak jediný certifikát který má pro zákazníka reálný technický dopad je ten pro https.
marvays
Profil
Keeehi:
Ověřeno zákazníky je jasná věc. Tam má 99%. SSL certifikát je dobrý nápad.
pak jsem našel apek: www.apek.cz/nase-projekty
a jelikož se klient hodně pohybuje na seznamu, zbozi a firmy CZ, tak zkusím pohledat tam, jestli něco kloudného nemají . . . takovou obdobu ověření zákazníky.
Tomášeek
Profil
marvays:
Osobně bych zaměřil svoje úsilí než na shánění podivných certifikátů na budování pozic shopu, budování jména, brandu, ... Výhledově se to zúročí násobně, oproti sehnání a implementaci certifikátu.
marvays
Profil
Tomášeek:
Osobně bych zaměřil svoje úsilí než na shánění podivných certifikátů na budování pozic shopu, budování jména, brandu, ... Výhledově se to zúročí násobně, oproti sehnání a implementaci certifikátu.
. . . to beru právě jako jednu za součástí toho všeho.
Tomášeek
Profil
marvays:
Tak když myslíš... :-) Vidím, že jsi přesvědčen, já bych obrátil pozornost jinam. Brát ti to nebudu, svůj názor jsem k tomu napsal. Jediné certifikáty, které mají nějakou hodnotu, jsou certifikáty vydané autoritou. A autorita není zaplatit někomu 2 litry ročně.
Kcko
Profil
Nejhorší je, když se klientovou demencí nakazí i programátor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0