Autor Zpráva
JardaB
Profil
Zdravím,

předělával jsem jeden web, který nebyl optimalizován pro mobilní telefony. Tento problém hlásila google search console. Po opravě problému jsem zadal aby byly stránky opět otestovány. Stále je hlásí, že nejsou optimalizované. Když zadám problémovou stránku v tomto rozhraní ke kontrole ručně, tak je optimální pro telefon.

Dále u některých stránek to hlásí že nebyl načten některý zdroj stránky s upozorněním, že může mít vliv na indexaci. Všechny zdroje jsou ale google. Na stránce mám reklamy Adsense a také script pro měření výkonu stránky
např. hlásí googleads.g.doubleclick.net/pagead/html/r20190318/r20190131/zrt_lookup.html
Pokud jsou zdroje přímo google, tak proč je hlásí jako problém?

Jde o web myfish.cz
Keeehi
Profil
JardaB:
Mohu se mýlit ale myslím že google console není real time nástroj. Tedy že musíš nějakou dobu počkat než si změn všimne a projeví se to.
JardaB
Profil
Keeehi:
Včera jsem přidal novou stránku, která v indexu být nemohla. Tuto stránku to hlásí v real time nástroji jak OK, ale v google console s problémy právě v použitelnosti pro mobil. Buď je real time nástroj zásadně odlišný od skutečného nebo opravdu nevím.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0