Autor Zpráva
robbie
Profil
Poprosil bych někoho kdo dělal s nástrojem Screaming Frog, kdyby mi ujasnil následující pojmy za lomítko.
Uplně přesně mi tady není jasné, co a kam jaký link vede. Děkuji moc

Inlinks - počet stránek, které na danou URL odkazují / cizí stránky co směřují jakoby na naši stránku?? dovnitř
Outlinks - počet vnitřních odkazů na dané URL / ?? jak chápat
External Outlinks - počet externích odkazů (směřující mimo zvolenou doménu) / ??
blaaablaaa
Profil
Co takhle se nejdřív podívat do manuálu?
www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/user-guide/tabs

Inlinks – Number of internal hyperlinks to the URI. ‘Internal inlinks’ are links pointing to a given URI from the same subdomain that is being crawled.
Unique Inlinks – Number of ‘unique’ internal inlinks to the URI. ‘Internal inlinks’ are links pointing to a given URI from the same subdomain that is being crawled. For example, if ‘page A’ links to ‘page B’ 3 times, this would be counted as 3 inlinks and 1 unique inlink to ‘page B’.
% of Total – Percentage of unique internal inlinks (200 response HTML pages) to the URI. ‘Internal inlinks’ are links pointing to a given URI from the same subdomain that is being crawled.
Outlinks – Number of internal outlinks from the URI. ‘Internal outlinks’ are links from a given URI to other URIs on the same subdomain that is being crawled.
Unique Outlinks – Number of unique internal outlinks from the URI. ‘Internal outlinks’ are links from a given URI to other URIs on the same subdomain that is being crawled. For example, if ‘page A’ links to ‘page B’ on the same subdomain 3 times, this would be counted as 3 outlinks and 1 unique outlink to ‘page B’.
External Outlinks – Number of external outlinks from the URI. ‘External outlinks’ are links from a given URI to another subdomain.
Unique External Outlinks – Number of unique external outlinks from the URI. ‘External outlinks’ are links from a given URI to another subdomain. For example, if ‘page A’ links to ‘page B’ on a different subdomain 3 times, this would be counted as 3 external outlinks and 1 unique external outlink to ‘page B’.
robbie
Profil
No to jsem právě udělal, ale trošku plavu v překladu těch 3 pojmů. Mohl jsem to sem napsat, že jsem do manuálu už koukal.
blaaablaaa
Profil
Inlinks - pocet stranek ze stejne subdomeny (z tech, co screaming frog proslo) odkazujicich na zjistovanou stranku
Outlinks - pocet odkazu na stranky na stejne domene
External outlinks - pocet odkazu na strance, ktere odkazuji mimo aktualni subdomenu
robbie
Profil
Asi takhle vím přesně co je doména 2 řádu, vím co je subdoména ,ale z jejich výkladu nejsem chytrý a neumím si to představit. Moc se omlouvám, ale pro moje lepší pochopení, třeba i jiným, nešlo by uvesti příklad k jednotlivým pojmům, k těm třem? Moc a moc děkuji a ještě jednou se omlouvám
blaaablaaa
Profil
robbie:
Inlinks = Kolik z procházených stránek tvého webu odkazuje na tuto stránku
Outlinks = Kolik odkazů na ostatní stránky tvého webu je na teto stránce (kolikrát tam je a href="www.tvojedomena.cz/stranka.html", a href="jinastranka.html" apod.)
External outlinks = Kolik je na teto stránce odkazů někam ven

Nevím, jak jinak to popsat :D
robbie
Profil
Skvělé, děkuji Ti, tohle už se dá číst líp. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0