Autor Zpráva
Gray blogger
Profil *
Zdravím
díval jsem si jestli google registruje moji stránku pomocí site:... a zjistil jsem, že název stránky není psán s diakritikou. Dá se to nějak opravit. Je to stránka vytvořená na webnode.cz doména na třetí úrovni a v projektech webnode mám stránku zobrazenou s diakritikou. Domnívám se proto, že když lidi zadají název stránky s diakritikou tak jim nevyjede moje stránka. Dá se ten title na googlu nějak updatovat? Nedokážu tam umístit žádný kód když to běží na webnode (zdarma).
RastyAmateur
Profil
Gray blogger:
Podle mě google stejně tu diakritiku tolik neřeší. Si to můžeš víceméně sám vyzkoušet. Jinak googlu to chvilku potrvá, než aktualizuje zaindexované informace o tvé stránce (pokud jsi ten titulek tedy měnil). Podle některých neověřených zdrojů záleží, jak moc dobrá/prioritní ta tvá stránka je.

Jinak pokud celou dobu je vše s diakritikou a google si jí najednou sám odstranil, tak bych asi zkusil zkontrolovat veškerá kódování, v tvém případě napsat spíše na podporu webnode.
Gray blogger
Profil *
Stránku jsem založil s diakritikou, nikdy jsem ji neodstraňoval. No když na webnode diakritika je tak je chyba na straně Googlu

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0