Autor Zpráva
Igor
Profil *
Cau,

ma nejaky vliv na SEO kdyz cast H2 dam tucnou? Respektive, zda tam vadi ten elekment <strong>, napr.:

<h2><strong>Tucny</strong> nadpis</h2>

Diky Irog
meca
Profil
Igor
A má to nějaký smysl? .. Ne, takže je to IMHO na nic, ale ničemu by to teoreticky vadit nemělo...
Igor
Profil *
No na nic to urcite neni. Mam nadpis, ve kterem chci zvyraznit urcite slovo...

Igor
Tin
Profil
no jo, ale <hn> už se zobrazují tučně, takže jen strong nemá žádný vliv
Igor
Profil *
Pomoci CSS jsem si nadefinoval, ze h2 nebude tucny, ale bude mit velikost fontu 16px. Ale v tom nadpisu bych prave chtel zvyraznit jedno slovo, ktere je tam stezejni, at je dobre videt... Jak byste to jinak chteli udelat?

Diky Igor
Tin
Profil
tak to jo
nech tam klidně ten strong
jo a prosimtě, nepoužívej absolutní velikost písma (px, pt), ale relativní (em, %). Hodně lidem se tím zavděčíš (absolutní velikost nejde zvětšovat v ie).
Petra
Profil
No když ho potřebuješ zvýraznit, tak použij sémantickou značku pro zvýraznění. Vyhledávač přeci nebude penalizovat něco, co je běžně potřeba ne? Jestli se toho bojíš, tak použij značku bez významu a zvýrazňuj jen vizuálně.
Igor
Profil *
Hej to presne vim, ale kdyz pouziji em nebo % procenta, tak to stejne tak velikost vypada v kazdem prohlizeci trosku jinak... :( To me stve... Mas na to nejaky zaruceny "recept"? Cemu se treba rovna 11px v em nebo %?

Igor
Tin
Profil
a to je tak strašnej problém??? Já mám na svých stránkách font-size: 110%; a víc to vážně neřeším.
trošku jinak -- pokud to ale je všude hezké, tak to je úplně jedno!
Mistr
Profil
Igor
Ty chceš zvětšovat jedno slovo v nadpisu? Nic proti, ale řekl bych, že to nebude působit moc hezky (alespoň po vizuální stránce).
Yuhů
Profil
reaguji na původní dotaz:

> ma nejaky vliv na SEO kdyz cast H2 dam tucnou?

nikdo kromě programátorů vyhledávačů neví. Osobně soudím, že to nemá vliv. (A u vyhledávačů, u kterých to vím, to neřeknu.)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0