Autor Zpráva
Exkalibr
Profil *
Mám stránku na webnode, která mi zaznamenává průměrně 13-25 unikátních návštěv denně. Proč na Google Analytics tyto návštěvy nejsou vidět? Díval jsem se například na statistiky bounce a exit, řekněme za týden a jediné zaznamenáné výsledky od GA bylo několik těchto položek bounce a exit. Což ale nedává smysl, protože když webnode ukazuje minim. 13 denně, pak bych očekával, že GA zaznamená tak 65 hodnot za pět dnů. Proč tedy zaznamenal tyto exity a ty ostatní návštěvy ne? Krom toho tam bylo několik málo engangementů, ale to bylo jen asi 3 za týden. Mě spíš jde o to, že vlastně nemám k dispozici informace o tom, proč tam lidi nechodí (nemám data o tom co vyhledávali) a tak vlastně vím kuloví.
Smuton.cz
Profil
Zdravím,
osobně bych preferoval analýzu z GA. Každý analytický nástroj to může mít trochu jinak. Nejpřesnější analýzy docílíte ze serverových logů, což ovšem předpokládám Webnode neumožní.

Otázkou je, zda ony návštěvy na Webnode nejsou vaše návštěvy (z vaší IP). V Google Analytics si můžete odfiltrovat vaší IP adresu. Doporučuji také přidat třeba další analytické nástroje jako Smartlook či Hotjar. Můžete tak sledovat reálně návštěvníky, jak se chovají na vašem webu, na co klikají, atd.
Keeehi
Profil
Exkalibr:
A víš že těch 13-25 návštěv jsou reální uživatelé? Nemůže jít náhodou spíš o nějaké roboty kteří scanují tvou stránku? Ti se ve výsledcích GA spíše neobjeví, ale ve výsledcích webnode by mohli.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0