Autor Zpráva
seOtoč
Profil *
Jsme největší autoritou v balení holek u nás (stovky článků, tisíce spokojených klientů, desetitisíce postů na fóru, milióny vydělané...). Před pár měsíci náš nejmladší instruktor začal nahrávat videa o svádění na youtube, vyhledávač Seznam.cz ale videa už měsíce neindexuje, přestože na ně vedou tématické odkazy z našich populárních stránek. Videa doplňuje i několik odstavců textu v popisu a většinou i komentáře lidí. Nepomohlo ani ruční vložení kanálu a jednotlivých videí, ani vložení kanálu do Seznam Katalogu.

Čím to je, jak se botovi dá ještě pomoci?
Davex
Profil
seOtoč:
vyhledávač Seznam.cz ale videa už měsíce neindexuje
Kdyby je neindexoval, tak by v indexu nebyly a jsou tam. Takže to beru jako trapný pokus o spam.
seOtoč
Profil *
Nemůžu je stále najít. Cos prosímtě do Seznamu napsal, že ti videa vyvrhne?
Davex
Profil
Stačilo napsat titulek náhodně vybraného videa.
seOtoč
Profil *
Pořád to může znamenat třeba několik videí z desítek
Davex
Profil
19 videí z 38 není několik, ale je to celá polovina, takže je nepřestal indexovat.
Kajman
Profil
Když ta videa nejsou na Vašem serveru, ale na youtube, tak se nic nedozvíte a natož my poradíme. Když budete mít videa na vlastní doméně, můžete pro analýzu použít reporter.seznam.cz/wm ale zase nebudete mít miliony z reklamy. Tak se rozmyslete, co je pro Vás důležitější.

Zatím to berte tak, že pro seznam nevypadají natolik důležité, aby je indexoval.
seOtoč
Profil *
Milióny to na reklamě neudělá nikdy. Videa mají co nejvíce popularizovat streetgame (balení holek na ulici), nabírat nové lidi. Na to bych je nechal na tom youtube, kde se k nim lidé můžou dostat přes youtube hledání a přes doporučená videa. Nebo se mýlím?
Kajman
Profil
No, to se musíte rozmyslet sám. Buď necháte videa na cizí doméně (YT) nebo si je dáte na svůj server a dozvíte se více o stavu indexace seznamem.

Tady s tím nikdo nepomůže, protože technický problém tam nebude, když půlka k nalezení je. A příště se ptejte technickým jazykem a nepoužívejte nepodstatnou marketingovou omáčku (největší autoritu atp.), jinak to vypadá více jako příspěvek od spamera, co si nevšiml, že zde mají odkazy nofollow.
seOtoč
Profil *
Vyhledávač se snaží nabídnout relevantní a užitečný obsah. Tou "nepodstatnou omáčkou" jsem chtěl říct, že i když máme malý kanálek, v reálném světě jsme silnou komunitou a středoevropskou jedničkou. Tedy že čím je vyhledávač lepší, tím spíše by nás měl dávat na první místa :D Jak to říct technickým jazykem?

Pokud máme zaindexovanou půlku videí, je to v klídku a Seznam se postupně určitě zlepší.
Tomášeek
Profil
seOtoč:
i když máme malý kanálek, v reálném světě jsme silnou komunitou
Protože je to celé nové a malé, tak není důvod odkazovat. Zatím. Vyhledávač neví, že to patří k vám, je to pro něj jeden z mnoha nových youtube kanálů.

Malá poznámka bokem: pokud máte vydělané miliony, možná by nebylo na škodu pustit pár drobných šikovnému markeťákovi, aby vám s podobnými věcmi pomohl.
seOtoč
Profil *
Děkuju. S čím přesně pomohl? Kde podle tebe leží ten největší marketingový deficit?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0