Autor Zpráva
okurkaa
Profil
Včera v 17.35 byly vyhledávače (googlebot, seznambot..) na jednom webu PHPBB naposledy. Přitom jinak chodí každou hodinu několikrát. Od té doby nic. Čím to může být? Jak zjistím co je s nima? Jediný kdo chodí je Adsensebot.
Tak si říkám že kdyby byly zakázané vyhledávače, tak nebude chodit ani on ne? Je to tak?
okurkaa
Profil
Včera okolo 17.30 přestaly chodit na web vyhledávače. Když jsem kontaktoval technickou podporu a nechal FTP a databázi vrátit o den předem, tak tam stejně nechodí. Když dám u kontrolního formuláře Seznamu ověřit url, tak to píše že "byl zakázaný přístup, vyžaduje přihlášení" - zařiďte aby stránka vracela kód 200. Co mám teda dělat? Když ani nepomohlo vrácení FTP a databáze o ještě den dopředu kdy to fungovalo?


Přitom já web i jako nepřihlášený vidím normálně.
Kajman
Profil
A když tam včera byly, podle logu vracel server stav 200?
okurkaa
Profil
Tak už se to vyřešilo. Psali mě z technické podpory onebit cz. Prý chodilo na můj web příliš vyhledávačů tak je zablokovali. Což je docela pro mě důležité když dělám webové stránky aby je vyhledávače navštěvovali. Prý to budou blokovat i nadále takže přecházím jinam. Nemůžu ovlivnit vyhledávače kdy mají chodit na můj web a v jakém množství. Jako upřímně Toto jsem ještě neviděl.
Kajman
Profil
Když uděláte dobře sitemap.xml, tak mohou vyhledávače poznat, kde je něco nového, a jít jen tam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0