Autor Zpráva
djlj
Profil
Někdy v září jsem si kupoval doménu djlj.net a na starou adresu djlj.gransy.com jsem umístil odkaz na novou doménu (s tím, že jakákoliv adresa djlj.gransy.com/cokoliv se přesměrovala djlj.gransy.com).

Po třech měsících novou doménu Google vůbec nebylo schopné zaindexovat (u mých ostatních webů to trvalo 2-3 dny). Zkusil jsem teda na djlj.gransy.com dát redirect 301, ale zase se nic nestalo. Zkoušel jsem i ručně do Googlu přidat URL, ale opět bezvýsledně. Nevíte tedy někdo, jak konečně docílit toho, aby si mě google všimlo?
izsak
Profil
Keďže máš na djlj.net presmerovanie na G-Hosting.cz tak Google nemá čo indexovať.
djlj
Profil
No mě to jde úplně normálně. Tobě se http://djlj.net přesměruje jinam? Já mám na tohle přesměrování nastavenu jen chybu 403.
Yuhů
Profil
asi jsem zpomalený, ale:

která konkrétní doména tedy není k nalezení?
djlj
Profil
http://www.google.com/search?q=djlj.net&start=0


A také cokoliv, co je umístěno na doméně djlj.net.
Ondrej Podol
Profil
Kde jsi vzal, že djlj.gransy.com/cokoliv se přesměruje na djlj.gransy.com? Na kterékoliv stránce (krom index.php) ukázalo text ./index.php a to je vše. Podotýkám, že to je čistě text a nikoliv odkaz.
Rovněž přesměrování přes 301 jsem si nikde nevšiml. To přesměrování na www.djlj.net bude IMHO nejlepší dát do každé stránky, co má index ještě v cache googlu jako Sumplemental result a pak si počkat na výsledek.
izsak
Profil
djlj
O 20:00 bola doména www.djlj.net i djlj.net presmerovaná na G-Hosting.cz. Teraz už mi idú obe.
Yuhů
Profil
správné řešení je dát na djlj.gransy.com redirect 301

> Zkusil jsem teda na djlj.gransy.com dát redirect 301, ale zase se nic nestalo.

pak je třeba počkat. Jak dlouho, to záleží na tom, jak často chodil robot na starou adresu. Čili třeba měsíc.
djlj
Profil
Kde jsi vzal, že djlj.gransy.com/cokoliv se přesměruje na djlj.gransy.com? Na kterékoliv stránce (krom index.php) ukázalo text ./index.php a to je vše. Podotýkám, že to je čistě text a nikoliv odkaz.

Omlouvám se, teď jsem do toho trochu vrtal, tak to nešlo, už je to zase tak, jak jsem psal.


správné řešení je dát na djlj.gransy.com redirect 301

No... to už tam ale zhruba měsíc je:/. Ptal jsem se na Google groups a tam mi zase napsali, že Google nemá rád redirect 301 :/.

Odkazy ke mě vedou, tak nevím, v čem je problém :/.
Marek Prokop
Profil
Na http://djlj.net/ se píše:

Server is detecting IE!
Tento web není určen pro prohlížeč Internet Explorer. Pokud ho přesto chcete prohlížet, stáhněte si špičkový Firefox, nebo výbornou Operu.
¨

Pokud Googlebotovi posíláte něco zcela jiného, je to cloaking.
Chamurappi
Profil
Reaguji na djlj:
Proč by měl Google indexovat stránku, která většině jeho uživatelů nebude fungovat?
Ty bys používal vyhledávač, který ti vrací bezcenné výsledky?
djlj
Profil
Já bohužel nechtěl hodnotit obsah stránky. Opravdu nemám speciální stránku pro google bota ;). Mám jen dvě takové "veselé" chybové hlášky pro IE a pro adresu s "www". A ty tam rozhodně nejsou už od přechodu na novou doménu. Každopádně díky všem za rady, můžete zamknout ;). Jdu se poptat ještě zase jinam. Mimochodem zrovna na této stránce mám větší procento uživatelů alternativních browserů :).
djlj
Profil
Nebo ještě jinak - myslíte, že by to opravdu mohlo být způsobeno tou "speciální" verzí stránek pro IE?

Zkusím to tedy oddělat, i když to na nic asi mít vliv nebude, protože, jak jsem psal, dlouho to tam není... a v IE se to zobrazuje blbě (špatná podpora CSS) :/.
Yuhů
Profil
podle mě je to nějaký druh sandboxu
nebo prostě nedostatek zpětných odkazů, aby začal Google brát tu doménu vážně

> díky všem za rady, můžete zamknout ;).

zamykat téma může i ten, kdo jej začal
djlj
Profil
Tak jsem tedy počkal do konce a nic se nestalo :(.

nebo prostě nedostatek zpětných odkazů, aby začal Google brát tu doménu vážně
No ta stará adresa, na kterou vlastně nebyly odkazy žádné, jelikož tam bylo přesměrování *.tk, byla zaindexovaná bez problému :(.
djlj
Profil
Tak se stal zázrak a ode dneška je ta doména konečně i v googlu! Všem děkuji za rady a zamykám :)¨.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0