Autor Zpráva
Jabalek
Profil
Zdravím,

obracím se na odborníky v SEO ohledně stránek mutliplast.cz. Už nějaký ten rok budujeme poměrně slušné pozice v organickém vyhledávání a poměrně se i daří.

Problém ale máme se Seznamem. Trápí mě pozice kategorií ve vyhledávání, jako konkrétní příklad mohu uvést www.multiplast.cz/eshop/polykarbonatove-desky-15, kde dobře umístujeme v google na fráze "polykarbonat" nebo "polykarbonatové desky", ale seznam jako stránku nikdy neviděl :D a umísťuje se na 55 pozici :( Obdobné je to v dalších kategorií, které jsou cílené na obecnější fráze. Pokud bude fráze trochu konkrétnější "polykarbonátové desky 10mm" vyskočí na Sezmanu již stránka s konkrétním produktem na 2. místě. To už je v pořádku :) ale Seznam celkově nemá web moc rád.

Napadá vás v čem by mohl být problém se samotnýma kategoriema a případně i celým webem? (offpage faktory nejsou samozřejmě dokonalé, ale jen tím to jistě nebude)
Ještě stojí za zmínku, že máme i B2B stárnky www.titan-multiplast.cz které mají celkově podobný obsah a některé texty u produktu a v kategorií jsou si hodně podobné nebo shodné. Jinak jsou texty naším výplodem a z jiných zdrojů nekopírujeme ...

Za jakékoliv podměty nebo nápady budu vděčný!
Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0