Autor Zpráva
robbie
Profil
Ahoj, chci se optat,
pokud budu mit na webu zminku, že jsem z Olomouce, tak v Serpu se logicky budu umistovat lepe, kdyz nekdo bude hledat sluzbu z Olomouce.

Co ale nebo jak udělat, kdybych chtel navstevniky přilákat třeba z Brna,
- je nutno vytvořit novou Landing page stránku se zminkami o Brně??

Neexistuje lepší způsob, jak se lépe umístit v Serpu, než tvořit novou stránku?
Teď se bavme prosím ne o reklamě, jen organiku.
Děkuji moc za pomoc
blaaablaaa
Profil
robbie:
Proč novou stránku? Pokud jde o nové místo, tak jen upravit texty. Pokud jde o jiné služby/texty, než v Olomouci, tak pak by nová stránka smysl měla.
N71
Profil *
Proč by měl někdo z Brna najít službu v Olomouci? (Pokud to explicitně neuvede v query, pochopitelně.) To je otázka, kterou by sis měl položit a kterou si samozřejmě pokládají algoritmy Googlu.

Buď je web vázán k místu a pak je nesmysl to nějak ohýbat nebo maskovat. A nebo není a pak nemá smysl zmiňovat jakákoli místa.
robbie
Profil
N71:
Dekuji za tvou reakci.
Můj dotaz je prostý, budu mít například dvě pobočky.
Pobočku v Olomouci budu chtít, aby viděli lidé přijíždějící do Olomouce
a to samé u Brna, tam budu chtít, aby se navštěvníkům ukázal výsledek se stránkou o informacích o brněnské pobočce.

1.Pokud by byl různý obsah stránek, ještě mě napadá, že bych třeba udělal dvě různé stránky v rámci jednoho webu-v jednom webovém projektu,
pokud dodám sitemapu, pozná-najde google automaticky stránku olomoucké pobočky, pokud bude query od zákazníka v Olomouci?
Tahle varinta by myslím možná byla, že?
Než tvořit dva různé webové projekty.

2Jak to ale udělat, pokud budou mít pobočky stejný obsah lišící se jen lokací??
Vytvořit jen jednoduchou Landing page- Brno pobočka, která nasměruje odkazem lidi z Brna na obecnou stránku se všemi informacemi a to samé udělat pro Olomouc, Landing page -Olomouc pobočka a opět odkaz na stránku se všemi informacemi. Šlo by to takto?
anonym_
Profil *
robbie:
Google vyhledává personalizovane, i s přihlédnutím ke geolokaci. Pobočky uveď v kontaktech.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0