Autor Zpráva
blahapet
Profil
Ahoj všem, mám takový dotaz, jestli lze nějak ovlivnit v Google, co se zobrazí za informaci ohledně stránek? Jde mi o to, že když zadám do Google Kuchyně Rychnov, tak majitele stránek trochu irituje, že se mu tam sice jeho stránky hned na první stránce výsledků vyhledávání zobrazí (jedná se o stránky www.kuchyne-mysak.cz), ale je tam nadpis O nás a to se dotyčnému příliš nelíbí. Asi by tam chtěl mít Kuchyně Myšák. Lze toho nějak docílit?

Děkuji moc, Petr Bláha
Kcko
Profil
blahapet:
Je lépe zaindexovaná stránka o nás než úvodní stránka a letmým pohledem na ni se tomu ani nedivím, protože na HP není nic moc co k indexaci.
Otevři si HP, zdrojový kód, a podívej se co bys jako robot na téhle stránce chtěl indexovat ;)

Krom obrázků a navigace tam máš už jen

<h1 class="dn">O nás ...</h1>

<p class="dn">Jsme rodinná firma, která se již od roku 1996 zabývá zakázkovou výrobou nábytku, především však se zaměřením na výrobu kuchyňských linek. Hlavním naším cílem je kvalitně odvedená práce a spokojený zákazník, těmto cílům podřizujeme svou práci. Všechny výrobky vznikají v naší dílně, kde každá jeho část prochází několikrát našima rukama a je tak neustále kontrolována a prověřována.</p>
anonym_
Profil *
blahapet:
Jen doplním, že třeba já výsledek na první stránce ani nevidím, aneb personalizace. To zaprvé.

Za druhé, proč proboha na tento nesmyslný dotaz? Být majitelem, irituje mě, že jsem sice možná lokálně na první stránce, ale na dotaz, který nikdo nehledá.
blahapet
Profil
OK, díky za nasměrování, zkusím to napravit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zajímavé čtení:
Poptávání výměny odkazů je na této diskusi nežádoucí.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0