Autor Zpráva
Petra-cz
Profil *
Page Rank pry upřednostnuje - text larger than most of the other text on the page - co tím ale je myšleno, když css robot nevidí

/bold, italic, in heding text, in bullet list se do toho nepočítá - ptám se jen na - text larger than most of the other text on the page -
Petra
Profil
PageRank nemá s žádnými stránkovými faktory žádnou souvislost, tím méně s velikostí textu.
nakashi
Profil
autor tim asi mohl mint text uvnitr h1-h3, ne?
Chamurappi
Profil
Reaguji na nakashi:
Myslím, že nemyslel. V ideálním případě by měl vyhledávač, jehož uživatelé užívají vizuální prohlížeče, hodnotit web jen a pouze po vizuální stránce, nehledě na vyjádření v kódu. Takového ideálu však nemůže nikdo dost dobře dosáhnout, proto se reálné vyhledávače trochu opírají o ideál sémantiky. Ale nedomnívám se, že nějak výrazně.
Petra-cz
Profil *
autor tim asi mohl mint text uvnitr h1-h3, ne?


nemyslel

psali to v jedné knize o SEO a zmátlo mě co tím autor myslel - text larger than most of the other text on the page a další faktory byli právě h, italic atd.
nakashi
Profil
Reaguji na Chamurappi:
A dit to by slo proti myslence cele veci!
Kdyz oddelim vizualni a obsahovou cast tak, jak se to delat ma a soucasny trend sem bohudik smeruje, muzu mit vizualnich stylu stranky kolik chci jen diky css (viz. csszengarden), krome toho muzu definovat jiny vzhled pro ruzna media. Dulezitost jednotlivych casti stranky urcuji prave pomoci semantiky a prohlizec by podle me nemel ke stylum nijak zvlast prihlizet, ne?
Tedy samozrejme krome css obechcavek jako je skryvani textu, nastavovani stejne barvy pozadi a popredi atp.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0