Autor Zpráva
Mk
Profil *
Potrebujem zo subdomény volať index.php s premennou, pričom musím maskovať URL. Ak to spravím cez plnú adresu ( http://.... ), všetko funguje okrem maskovania URL:


RewriteEngine On
RewriteRule index\.html www.domena.sk/index.php?id=premenna


Ak tam dám logickú adresu ( skript je vnorený v adresárovej štruktúre - _sub/nazov_subdomeny/ )


RewriteEngine On
RewriteRule index\.html ../../index.php?id=premenna


už mi to nefunguje - chyba 404. Neriešil nikto z vás niečo podobné? Vie mi poradiť?
Kajman_
Profil *
Pokud to je na linuxu, tak by mohl pomoci soft. link do kořene hlavní domény a zpřístupnit ho tak i pro subdoménu. Pokud se v rewriterule objeví na pravé straně adresa serveru, tak lze tajně podstrkovat jen s rozchozeným mod_proxy a příznakem P.
Mk
Profil *
Kontaktoval som ohladom toho administratorov hostingu.. neviem, kedy mi odpisu - ale ak som zadal cestu podla chybovej hlasky php ( skript s chybnou syntaxou ), vratilo mi 404.
Ondrej Podol
Profil
Zkusil bych mrknout, co máš za verzi php. Cca. před měsícem instalovali na náš hosting fungl aktuální php4 a začal mi blbnout mod_rewrite stejným způsobem. Prý to je chyba té verze a v další by to měli odstranit...
Zkusil bych napsat adminům, jestli to nebude v tom.
Mk
Profil *
php version 4.4.1 - najnovšia verzia php4 z 31. októbra 2005 - takže zrejme to isté...

Idem ich kontaktovať...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0