Autor Zpráva
depi
Profil
V prvom rade vas tu vsetkych zdravim.

Mam nasledovnu otazku ohladom SEO.
Dajme tomu, ze mam dynamicky generovany web v PHP, kde mam napriklad odkazy na sekcie v tvare: http://www.stranka.com/?section=articles&article=toto-je-nazov-clanku .
Doteraz som to maval riesene tak, ze adresar sa nachadzal v domena.com/sections/articles/index.php.
Tentokrat by vsak ten adresar articles bol virtualny, ako sa k tomuto postavi google? zalezi mu na existencii adresarov, alebo na to nepozera?

Dakujem.

P.S. ako tak na to pozeram a rozmyslam nad tym, je mu to asi zrejme jedno, resp. tie adresare existovat nemusia, ale chcem sa len uistit + ma zaujima ci URL v takom tvare je SEO validne
Petra
Profil
Je mu to jedno, takových virtuálních adresářů se na Internetu válí určitě spoustu. Já si dokonce ani neumím představit, jak by vlastně Google poznával virtuální adresář od skutečného?
depi
Profil
vlastne hej.
a moze byt url v takom tvare? vraj kedysi googlu vadili parametre v url, teraz uz vraj nevadia, ako su vsak na tom ostatne vyhladavace? je lepsie pouzit mod_rewrite? /do toho moc nevidim, skusal som nahrat subor .htaccess na server, ale vobec sami tam nezobrazil :(/
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0