Autor Zpráva
HHPZ
Profil
Hezký den,
chtěl bych se vás zeptat, jak často vyhledávače aktualizují ranky stránek.
Uvedu příklad. Před asi 20 dny jsem na web přidal několik stránek, ve vyhledávání se už objevují, ale hrozně nízko. Zcela jistě vím, že by měly být výše, neboť tak soudím z podobných stránek... Krom toho, třeba Google Toolbar pagerank mají ty nové stránky 0, zatímco ty starší mají 3.
Je nějaká možnost, jak přinutit vyhledávače, aby stránkám daly odpovídající rank dřive, než by se k tomu samy po měsících dopatlaly?
roberta
Profil
konkrétne google sa nedá prinútiť, jedine, že by si si za to zaplatil (platený odkaz)
Petra
Profil
Ne, přinutit vyhledávač k tomu nejde. Nicméně to, že Google ukazuje v toolbaru PageRank cca tři měsíce pořád stejný nemá vůbec žádnou souvislost s aktualizacemi toho skutečného PageRanku, který Google při řazení odkazů případně zohledňuje.
HHPZ
Profil
A Seznam, jak často aktualizuje S-rank?
Richi
Profil
No někde jsem četl že Seznam aktualizuje denne, alespon odkaz v katalogu mi skáče mezi 2 a 3 pozicí docela často (řazení je dle Sranku) takže se Srank musí měnit ale jak často ví jen Bůh a Lukačovič :-)
No a třeba Yuhů taky to je taky polobůh :-)
Anonymní
Profil *
A za jak dlouho zařadí Seznam odkaz ve vyhledávání na pozici, na které už "delší dobu" zůstane?
HHPZ
Profil
Ou, omlouvám se, ten anonymní jsem já, zapoměl jsem se přhlásit :-( .
Marty
Profil
HHPZ Pořiď si rozšíření Kamtovede, zde se ukazuje S-rank v rozmezí 0-100. Podle častého sledování můžeš podle svých potřeb zjištovat periodu aktualizace. Řekl bych, že S-rank se aktualizuje tak jednou za dva dny, ale je to vcelku nepravidelné.

Jinak s jedním svým webem čekám na zařazení do fulltextu asi měsíc a půl, takže opravdu to chce se obrnit trpělivostí.
Menci
Profil
Na mém webu se mnění S-rank pravidelně - vždy v noci z neděle na pondělí. Dosud stoupal po 2-5 bodech a dnes spadl z 80 na 70! :-((
Nechápu proč!??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0