Autor Zpráva
Lukas87
Profil
ahoj snažím se trochu naučit seo, četl sem pár článků a něco z diskuze ale mam par otazek na který nemůžu najít odpověď .

1- někde psaly že pr se nezmenšuje i když ze stránky vedou odkyzy a někde zas že se o něco zmenšuje protože určitej pr předava těm strankam na ktery vede. tak jak je to doopravdy?

2- proč google nenachází některé zpětné odkazy i když sou třeba půl roku starý? (př na toplistu i na dalších stránkách) když zadám aby našel stránky ze kterých vede odkaz na moje stránky, nic nenande, ale když zadám aby hledal kde se vyskytuje adrasa mích stránek tak jich nande plno (ten toplist ne). co to může zapříčinit? (adresy píšu všude ve stejným tvaru )

3- umí boti cookie? mam na stránkách přepínání do angličtiny udělaný přez sušenky a de mě o to jestli bude hledat i v anglických textech.

4- tool bar pr ukazuje na adrese určitej pr, když připíšu proměnou do adresy (je to pořad ta sama adresa) tbpr se zmenší o 1, když připíšu druhou tak se zase zmenší o 1. vím že toolbarovej pr neni zas nak moc dulezitej ale asi na těch proněnných něco bude a je mě divný že s každou proměnnou se pr zmenší o 1, to je normální nebo nahoda?
Marty
Profil
1)Pokud odkazuješ na externí weby, předáváš jim i určitou část PR a o tuto část pak bude nižší PR, který se bude přerozdělovat mezi další interní stránky webu.

2) Google zobrazuje jen odkazy s určitou hodnotou (kdysi se tvrdilo, že zobrazuje pouze zpětné odkazy z webů s TPR 4 a výše, těžko říci, jak je to teď).

3) Neumí, pokud používáš session, tak se vrazí cookie do URL.

4) Ano, protože jak přidáváš proměnné, jde vlastně už o jiné stránky (patrně s jiným obsahem).
lukas87
Profil *
diky za odpovědi moc mě pomohly, ale jestě k tomu toplistu, tam je divny že to nenande vubec nic ani název stranky i když hledam jenom na toplistu tak google nenande nic. nevite někdo čím to může být? (zaregistrovaný je to tam už hodně dlouho)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0