Autor Zpráva
-Pe-
Profil *
Monitoruje niekto prosím vás aktualizáciu pageranku google? Viem že je to nejako 1/4 ročne, ale neviem kedy bola posledná. Ďakujem.
Petra
Profil
20. října
-Pe-
Profil *
To znamená že najbližšia by mala byť niekedy teraz. No teším sa na výsledky.
djlj
Profil
Petra
Jak to víš tak přesně?
Marty
Profil
djlj: Takovéto věci se celkem monitorují a vždy o tom někdo na blogu napíše.


-Pe-: Respektive měla být, někdy počátkem ledna, ale myslím že jen málokdo dokáže v současnosti říci, kdy bude další aktualizace.
djlj
Profil
Marty
Je zajímavé, že mně u jedné stránky naskočil pagerank cca před 2. týdny...
Marty
Profil
A nebyla to náhodou nová stránka (dříve bez PR).

Ale taky se občas stane, že to trochu zlobí, zobrazuje se PR stále?
djlj
Profil
Marty
Jo, bylo to z 0 na 2 .. zobrazuje se stále.
simka00
Profil
a jak víte, že ta aktualizace vůbec bude?
Hanz
Profil
simka00
a jak víte, že ta aktualizace vůbec bude?

No stát se může cokoli, ale měla by být už jenom proto, že je každý čtvrť rok.
-Pe-
Profil *
to Marty: to akože už ďalšia aktualizácia od októbra prebehla? Ja som ani na jednej mnou spravovanej stránke nepostrehol zmenu. Od 15.10. mám na nete web (15.10. už bol v google) a stále nič. Spätných odkazov mám dosť aspoň na PR1 :-).
Pe1
Profil
Už som sa zaregistroval, preto zmena nicku. Nechcem zakladať zbytočne novú tému, aby som nebol označený za spamera :-). Chcel som sa opýtať, ako často google aktualizuje svoju databázu fotografii vo vyhľadávači. Galériu google už navštívil a zaindexoval, ale pri vyhľadávaní obrázkov na danú tému mi z mojej stránky žiadnu fotografiu google nenájde. Jednotlivé súbory sú pomenované na dané kľúčové slovo, má popis ktorý obsahuje kľúčové slovo a takisto alt. Díky za rady.
Martin Kuželka
Profil
OT: Pe1: pokud tvůj příspěvek nesouvisí s původním, tak si na něj klidně nové téma založ.
Pe1
Profil
Ďakujem, už sa stalo.
Marty
Profil
djlj: Ano, u nových webů se to stává.

simka00: Poslyš to je velmi dobrý postřeh. Vlastně bych se ani moc nedivil, kdyby se google na TPR vykašlal, jeho prioritou rozhodně není otravovat webmastery sledováním zeleného proužku.

Aktualizace zatím neproběhla, ale nebojte opravdický PR se aktualizuje častěji (to jen tak pro doplnění, aby měla dušička pokoj).
Richi
Profil
Taky na něj čekám, při posledním jsme dostali měnší penalizaci a máme jenom 4 snad už bude vše ok a bude opět minimálně 5 :-)
Pe1
Profil
No tu je dobrý zoznam posledných apdejtov. Aj tých na ktoré sa rekordne dlho čaká. Page rank update list
Pe1
Profil
Nemáte náhodou nejaké nové info ohľadom Google aktualizácie? Bude vôbec?
Petra
Profil
Myslím, že není třeba ptát se každý týden. Není třeba se ptát vůbec, vždyť to k ničemu není. Sledujte si pozice, jak říká Marty a jednou třeba uvidíte v toolbaru i aktualizovaný pagerank. Nikdo žádné nové informace mít nebude, protože nic takového prostě dopředu nikdo vědět nemůže, až budeme něco vědět, bude to už proběhlý update.
pájek
Profil *
Podle toho, jak sleduji pozice svych webu v SERP na ruznych datacentrech, tak jiz asi tyden probiha tzv. Google dance. PR je prave aktualizovan, GTPR zatim nejspis ne, i kdyz urcite vykyvy to ma.
PioNieR
Profil *
taky pozoruji tento "Google dance", kdyz mi kazdy reload vrati jine hodnoty PR tak to neni zadna slava ...
no snad se brzy ustali uz chci mit tu 4ku ;o)
pageranker
Profil *
Zaujímavé je, že v dmoz.org, mi pagerank trvalo ukazuje PR4 (pár dní), pritom stránka má v Google toolbare PR2. Ze by rychlejsia reakcia...
pageranker
Profil *
Aha takže aktuálny PR bol už 18.2. aktualizovaný v google directory. Tak to ma PR4 teší :-).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0