Autor Zpráva
Lukas87
Profil
předělával sem url tak aby tam nebyly proměnné pomoci modu rewrite tak že jsem třeba misto ...cz/clanky.php?id=12 udělal ...cz/clanek-12.(podstrčením) Problém je v tom že někde sou odkazy ještě v tom starym tvaru (jen na cizích webech) a de mě o to jestli to vyhledavače budou brát jako duplicitu když z mích stránek vede novej odkaz na tu samou stránku jako ze starýho odkazu od jinud, a jestli jo tak co byste mě poradily stím udělat?
Marty
Profil
Ze stránek s nepěknými URL přesměrovat na ty s COOL URL s vhodným stavovým kódem (301).
Lukas87
Profil
mám všechno přesměrované takže i ze starých odkazů se dostane na nové (s kódem 301), uživateli se nikdy neukáže v url starý tvar s proměnýma, takže jestli jsem to správně pochopil vyhledávače berou adresu na kterou jsem je přesměroval a neberou v potaz starou adresu s porménýma a proto to nebude považováno za duplicitu.
Marty
Profil
Pokud použiješ správný stavový kód (301) a zkontroluješ, zda po zadání staré adresy do prohlížeče se přesměruje stránka na novou URL a bude vše v pořádku, měly by to tak pochopit i roboti a žádné podezření z duplicity by nemělo vzniknout.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0